FAQ 6.0 – Tryb dla pojedynczego gracza

3 minuty czytania

FAQ 6

6.1 Czy w Age of Conan pojawi się tryb dla pojedynczego gracza?
6.2 Jak to wszystko działa?
6.3 Czy mogę od samego początku wkroczyć w świat MMO?
6.4 Jak długo będzie trwał tryb dla pojedynczego gracza?
6.5 Co tak właściwie będzie zawierał tryb dla pojedynczego gracza?
6.6 Jak moja postać będzie się rozwijać w czasie gry w trybie dla pojedynczego gracza?
6.7 Czy będę musiał być podłączony do internetu, aby zagrać w trybie dla pojedynczego gracza?

6.1 Czy w Age of Conan pojawi się tryb dla pojedynczego gracza?

Tak, część rozgrywki w Age of Conan zostanie przeprowadzona w trybie dla pojedynczego gracza. Jednak mimo wszystko ciągle musisz być podłączony do internetu. Nawet jeżeli grasz sam, ciągle możesz kontaktować się z przyjaciółmi oraz tysiącami innych graczy z tego samego serwera.

6.2 Jak to wszystko działa?

Age of Conan pozostaje ciągle pełnym MMO. Jednakże wyciągnęliśmy wnioski patrząc na inne gry i zdecydowaliśmy się umieścić w naszej produkcji ograniczoną rozgrywkę dla pojedynczego gracza, która może przypominać tradycyjnego RPG’a. Kiedy zaczniesz grę, spędzisz pierwszą godzinę na zapoznawaniu się z tym jak grać i rozwiązywać zadania. Innych graczy zaczniesz spotykać w momencie wkroczenia do miasta Tortage.

Od tego momentu będziesz miał możliwość przełączania się między trybami dla pojedynczego oraz dla wielu graczy. Kiedy osiągniesz poziom dwudziesty i opuścisz Tortage, wkroczysz w świat MMO i zawsze będziesz już w trybie dla wielu graczy.

6.3 Czy mogę od samego początku wkroczyć w świat MMO?

Jednym z powodów kryjących się za trybem dla pojedynczego gracza jest zaoferowanie ci unikalnej i wysoce interaktywnej historii, która nauczy cię zasad gry, zanim wyruszysz w świat. Tryb dla pojedynczego gracza jest lepszym sposobem na zapoznanie cię z mechanizmami rozgrywki, niż nużący tutorial czy okienka z wielką ilością tekstu do czytania. Granie różnymi klasami niesie za sobą różne zadania, doświadczenia i możliwości, więc nawet za drugim podejściem (i kolejnym) ten tryb będzie ciągle cię bawił!

Jednakże niektórzy dają nam znać, że nie chcą zaczynać gry od początkowego obszaru/chcą od razu spotkać przyjaciół/nie chcą zadawać się z noobami na początkowym obszarze, dlatego też zastanawiamy się nad pominięciem obszaru początkowego. Jednak to zostanie dopiero ustalone po betatestach, gdy zbierzemy informacje od naszych testerów i graczy.

6.4 Jak długo będzie trwał tryb dla pojedynczego gracza?

Tylko przez kilka pierwszych godzin gra jest w całości w trybie dla jednego gracza. Kiedy wkroczysz do wioski Tortage, zaczniesz spotykać innych graczy. Możesz wtedy przełączać się między rozgrywką dla pojedynczego i dla wielu graczy. Kiedy ukończysz wszystkie zadania w Tortage, wyruszysz na kontynent, gdzie od zawsze będziesz już w trybie MMO.

6.5 Co tak właściwie będzie zawierał tryb dla pojedynczego gracza?

Będzie zawierał kompletną historię, którą możemy opowiedzieć w iście filmowy i interaktywny sposób. Ponieważ jesteś zamknięty sam ze sobą w świecie, mamy moc, aby stworzyć zmieniające świat wydarzenia, które będą odgrywane jak w zwykłej grze dla jednego gracza.

Grę rozpoczniesz jako niewolnik na galerze. Tutaj stworzysz swoją postać. Krótko po tym nagła zmiana wydarzeń spowoduje, że zostaniesz zmyty z pokładu na Wyspy Barachan (Barachan Isles) na wybrzeżu Zingary. Będziesz musiał przedrzeć się przez dżunglę, aby osiągnąć miasto Tortage. Przeżyjesz tam wielką przygodę i stawisz czoła wielu wyzwaniom.

6.6 Jak moja postać będzie się rozwijać w czasie gry w trybie dla pojedynczego gracza?

Zaczynasz jako szary obywatel, który nie posiada niczego innego, jak kilka łachmanów do okrycia i połamanego wiosła do walki. Podczas rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza zdobędziesz sławę, którą uzyskasz poprzez determinację, pot i stal. Rozwiniesz swoją postać poprzez zdobywanie poziomów i umiejętności. Odkryjesz wielkie skarby i mroczne sekrety. W końcu zmienisz się w zawziętego i zdeterminowanego wojownika, który jest gotów zmierzyć się z oczekującym go światem MMO.

6.7 Czy będę musiał być podłączony do internetu, aby zagrać w trybie dla pojedynczego gracza?

Tak, ciągle będziesz musiał być podłączonym do internetu. Będziesz również musiał zakupić grę, aby zagrać w trybie dla pojedynczego gracza. Razem z pudełkiem otrzymasz trzydzieści dni gry.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...