Pożeracz Ciał

1 minuta czytania

Pożeracz Ciał

Niektórzy mówią, że dzicz jest żywa w taki sam sposób, w jaki żywi są ludzie i bestie. Trwa ona w równowadze obejmując swym zasięgiem rozwijające się florę i faunę. Jednak nic nie trwa wiecznie i równowaga wciąż jest zagrożona – zwłaszcza wtedy, gdy w dziczy pojawią się ludzie.

Ciało wojownika krwawi tak samo, jak krwawi kraina cierpiąca przez człowieka. Mroźne Bagno (Frost Swamp), dotknięte obrzydliwą magią hyperboreańskich czarodziei, stworzyło liczne bestie jako środek obronny. Najgroźniejsze pośród nich nazywane są przez cymeryjskich łowców Pożeraczami Ciał. Pojawiają się one na mroźnych odludziach, skąd wiedzione chytrymi zwierzęcymi instynktami wyruszają na poszukiwanie ludzkiego mięsa.

Te pełne nienawiści, umięśnione, pokryte bagiennym szlamem, twardą niczym kamień skórą i otoczone wyziewami zanieczyszczonej wody bestie, kroczą przez zamarznięte bagna i błota uosabiając zniszczenia dokonane tym obszarom. Stanąć przeciwko nim, to tak jakby stanąć przeciwko gniewowi Mroźnego Bagna...

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...