Mroczna Bestia (Dark Beast)

1 minuta czytania

Mroczna Bestia

Ostatnie zagrożenie pokoju Akwilonii nie ma naturalnego źródła. Nie jest to huk maszerującej Nemediańskiej armii, ani ryk pędzącego do boju plemiona Piktów. Zamiast tego Dzikie Ziemie (Wild Lands) i graniczne osady są nękane przez obecność potworów, które wieśniacy nazywają Mrocznymi Bestiami.

To, czym dokładnie są Mroczne Bestie i skąd się wzięły, pozostaje tajemnicą, którą znają jedynie istoty zaangażowane w czarnoksięskie narodziny tych kreatur. Zwierzęta i ludzie będący ofiarami polowań Bestii, nie zawsze służą im jako pokarm. Podczas gdy sporo ofiar ataku Mrocznych Bestii kończy jako posiłek tych stworów, to o wiele więcej jest zmasakrowanych i pozostawionych, aby zgnić niepochowanym. Przypuszczalnie są oni zabijani bez powodu… No może poza złośliwością owych stworzeń.

Kilkoro z tych, którzy spotkali bestie, żyło jeszcze wystarczająco długo, aby opowiedzieć o tym co widzieli. Z tego powodu Mroczne Bestie są znane ludziom Dzikich Ziem jako cieniste zagrożenie oraz niebezpieczeństwo bez twarzy. Ponadto ocalali są makabrycznym dowodem tego, co te potwory pozostawiają po polowaniu. Ci, którzy przetrwali spotkanie z Mrocznymi Bestiami, mówią o paskudztwach z czarną sierścią, długimi, potwornymi szponami i rzędami zębów, które rozrywają ciało z obrzydliwą łatwością.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...