Zbroje

1 minuta czytania

Zbroje

Powodzenie w walce nie zależy jedynie od dobrej broni. Wymaga ono także odpowiedniego ubioru, który obroni cię przed atakami wroga. Zbroje dzielą się na kilka typów, jak tkaniny, zbroje skórzane, zbroje płytowe i kilka innych.

Poniżej znajdziecie opis kilku typów zbroi, które wystąpią w grze:

Tkaniny

Tkaniny

Ten materiał chroni przed najmniejszą ilością obrażeń, ale pozwala noszącemu na większą swobodę ruchów. Przeważnie używana przez klasy czarujące oraz zwykłych mieszkańców Hyborii.

Lekkie zbroje

Lekkie zbroje

Nazwa ta kryje w sobie różne typy zbrój skórzanych. Są one lepsze od tkanin, lecz ciągle dość słabe. Mogą ich używać niektóre klasy czarujące oraz większość klas walczących w zwarciu.

Średnie zbroje

Średnie zbroje

Nazwa ta kryje w sobie różne typy kolczug. Znacznie mocniejsze od zbrój przedstawionych powyżej. Są one głównie zarezerwowane dla klas walczących w zwarciu.

Ciężkie zbroje

Ciężkie zbroje

Nazwa ta kryje w sobie różne typy zbrój półpłytowych oraz płytowych. Są to jedne z najmocniejszych typów zbroi, które napotkasz. Są one przeznaczone tylko dla wytrenowanych klas walczących w zwarciu.

Tarcze

Tarcze

Niektóre klasy mogą nosić tarcze, którymi będą sobie pomagać w bitwie. Są one ciężkie i trudne w użyciu, więc tylko najzdolniejsi wojownicy mogą używać ich w walce z wrogiem.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...