The Slaughterhouse Cellar

2 minuty czytania

„Nadeszli w krwi, ogniu i szaleństwie. To była horda, ten potworny, wyjący tłum, koszmar, który nas pochłonął. Wiedziałem, że przetrwać w tym makabrycznym wirze mogliśmy tylko walcząc tak jak oni walczyli – nie taktyką tworzoną przez rozsądek, ale całym dzikim barbarzyństwem, do jakiego zdolna była moja cywilizowana dusza.”

- kombatant bitwy o Thunder River


Po inwazji Piktów obóz uchodźców wciąż spowija odór krwi i cierpienia. Wokół granic zawsze ciężko było przetrwać, ale teraz, gdy wody rzeczne występują przeciw ludziom, ci odnajdują ukojenie w gorzkiej nienawiści. Od kiedy ich wrogowie, Krokodyli Piktowie, zdobyli wschodni brzeg rzeki, ich gardłowe głosy pozbawiają wyczerpanych Akwilończyków tak potrzebnego im snu.

Ale niebezpieczeństwo czai się znacznie bliżej, niźli przypuszcza większość z nich. Podczas inwazji wielu chciało schronić się w Slaughterhouse Cellar – miejscu, w którym farmerzy magazynowali swe towary, aby mogły przeczekać złą pogodę. Jednak grupa Piktów wdarła się do magazynu i dokonała okrutnej rzezi na tych, którzy się w niej ukryli. Ginęły całe rodziny. Duchy zmarłych ruszyły w poszukiwaniu zemsty na żywych, nie odróżniając już przyjaciół od wrogów.

Jeśli zaś chodzi o Piktów, to poszukiwali oni magii całkiem odmiennej. Dawno temu pługi akwilońskich farmerów, obróciwszy ziemię, ukazały odłamki dziwnego, nieznanego dotąd metalu. Zidentyfikowano go jako pozostałości z zamierzchłych czasów, po czym złożono go w Slaughterhouse Cellar i szybko o nim zapomniano. Teraz Piktowie poszukują odłamków, gdyż przerdzewiały metal kryje w sobie klucz do mrocznego i tajemniczego sekretu, pochowanego w ziemi za czasów Acheronu...

Rozgrywka w Slaughterhouse

Slaughterhouse Cellar to instancja dla osiemdziesięciopoziomowego pojedynczego gracza. Śmiałkowie muszą ukończyć serię zadań wokół tego miejsca, za co nagrodą jest przede wszystkim dostęp do lochu Xibaluku. Dzięki tym questom gracze rozwikłają zagadkę mieszkających tu niegdyś Piktów, za co otrzymają oczywiście nagrody bez wątpienia godne uwagi, a jednak nieporównywalne ze skarbami skrytymi w ogromnych podziemiach Xibaluku!

Gracze odnajdą Slaughterhouse Cellar w Thunder River.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...