Grol

1 minuta czytania

Grol

Grole są mniejszymi odpowiednikami potężniejszego demon lorda, który pokutował w magicznych więzach przez stulecia. Są również zwiastunem tego, że niedługo nadejdzie większe zło. Podczas gdy ich mistrz pozostaje uwięziony w pniu wielkiego drzewa dzięki magii czarownicy Zelaty, słabsze Grole pojawiają się na niedalekim lądzie, przepowiadając nadejście ich plugawego potomka.

Co pięćdziesiąt lat zaklęcie więżące demona w drzewie słabnie i musi być wypowiedziane na nowo. Do tego zadania są przydzielone odpowiednie istoty, które czekają na moment, kiedy zaklęcie ma być odnowione. Te czujne dusze wiedzą, że ten czas jest bliski, od kiedy zaczęto widywać Grole przemierzające Dzikie Ziemie (Wild Lands). Pokryte posoką impy uwielbiają atakować ludzi i złośliwością przypominają swojego demona opiekuna, który nienawidzi śmiertelnego życia.

Okaleczenia i śmierci z rąk i zębów Groli staje się ponownie codziennością w najbardziej wysuniętych na wschód obszarach Akwilonii. One z kolei zdają sobie sprawę z istnienia starożytnego sekretu. Z każdą minioną nocą znaków przybywa. Graniczne osady Dzikich Ziem będą na łasce impów i ich nikczemnego lorda, o ile Grole nie zostaną powstrzymane.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...