PvP

2 minuty czytania

Age of Conan oferuje szeroki wachlarz wyboru dla gracza PvP – od mini gier, przez masywne kampanie o profilu oblężeniowym, po cały serwer PvP, na którym możesz zawiązywać nowe przyjaźnie lub zabijać wrogów.

Z opcji PvP dostępne są:

Mini gry PvP

Mini gry PvP w Age of Conan skonstruowane są na zasadzie “wskakuj i szalej” – lekkie dla pojedynczego gracza jak i dla całej grupy znajomych. Jest to rozwiązanie dobre, gdy chcesz zagrać w coś szybko. Bardziej przypomina starcie FPS niż walkę MMO.

Typy mini gier PvP w Age of Conan:

  • Schwytaj czaszkę

Dołączasz do jednej z dwóch drużyn. Celem gry jest złapanie czaszki drużyny przeciwnej, tak wiele razy jak to tylko możliwe. Drużynie przeciwnej, oczywiście, nie będzie się to podobało i będą chcieli cię powstrzymać.

  • Unicestwienie drużyny

Dołączasz do jednej z dwóch drużyn. Celem gry jest zabicie jak największej ilości graczy z drużyny przeciwnej. Oczywiście oni będą starali się zrobić to samo.

Masówki/Oblężeniówki

Udaj się ze swoją gildią lub jako opłacony najemnik do Królestw Kresowych (Border Kingdoms). i stocz epicką walkę o jedną z twierdz będących w posiadaniu któregoś z graczy. Ilość twierdz na każdym z serwerów jest jednak ograniczona, co gwarantuje szybki i gwałtowny charakter walki. Natomiast korzyści płynące z posiadania twierdzy sprawiają, że szefowie gildii bronią się jak lwy przed utraceniem swoich (lub walczą zażarcie, by odebrać twierdze innym).

Dalsza lektura: Oblężenia PvP

Serwery PvP

Dla tych, którym gra w trybie PvP odpowiada najbardziej, Age of Conan proponuje serwery przeznaczone tylko i wyłącznie do tego typu rozgrywek, oraz serwery PvP-RP. Te pierwsze, będące mekką dla miłośników PvP, umożliwiające rozgrywkę z wieloma graczami, drugie zaś pozwalające na wcielanie się w postać i odgrywanie nią sytuacji życia codziennego, nie tylko scen bitewnych.

Awans postaci

Poza opcjami wymienionymi powyżej, gracz preferujący rozgrywki PvP, poświęcając czas na Age of Conan ma również szansę skorzystanie ze specjalnie opracowanego systemu awansu i podnoszenia poziomu swojej postaci. System ten oferuje wiele ciekawych dodatków i opcji, a będąc uzupełnieniem podstawowej wersji, umożliwi graczowi dalsze dopasowanie postaci do własnych upodobań.

Pijackie Burdy

Udajesz się do jednej z wyznaczonych tawern, upijasz się do nieprzytomności i lejesz ostro tak przyjaciół, jak wrogów.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...