Aktualizacja systemu PvP

3 minuty czytania

Wraz z niedawnym uaktualnieniem na serwerach Age of Conan został przedstawiony pierwszy etap Aktualizacji Systemu PVP. Przeczytaj, co dokładnie zawiera i jakie przyszłe usprawnienia ma w zanadrzu.

Poziomy PVP i statystyki

To uaktualnienie uruchamia system levelowania PVP. Możesz teraz zdobywać poziomy PVP angażując się w normalne czynności PVP, oblężenia oraz pokonując twoich wrogów w mini-grach PVP. Jest w sumie dziesięć poziomów PVP, w których możesz pokazać swoją przydatność na polu bitwy.

Twoje statystyki PVP są teraz także aktywne w zakładce postaci, rejestrując jej postępy.

W dodatku dochodzą do gry nowe klasy pancerzy do PVP. Dają one dodatkowe osłabienie obrażeń zadawanych przez innych graczy. Nowe zbroje do PVP będą podstawowym środkiem podnoszenia tej obrony, aczkolwiek chcemy w przyszłości dodać kolejne sposoby zwiększające punkty obrony w PVP.

Aktualizacja systemu PvP

Malejące wyniki

Malejące wyniki zostały ustawione także w PVP XP. Oznacza to, że otrzymujesz mniej i mniej zysku z zabicia tej samej osoby w krótkich odstępach czasu. Jest to obszar, który będziemy najprawdopodobniej dopracowywać na bieżąco. Jest to typ opcji, który będzie wymagać dodatkowego odzewu ze strony serwerów, by działał prawidłowo. Na starcie staraliśmy się go ostrożnie wprowadzić, by mieć pewność, że nie jest nadużywany. To jednak nie znaczy, że nie jesteśmy otwarci na jego poprawianie w przyszłości, gdy zobaczymy, jak ludzie radzą sobie z obecnym systemem.

Nowe zbrojownie i nagrody PVP

Każda klasa ma specjalny zestaw nowej niebieskiej zbroi dla poziomów PVP od jeden do pięć.

Będziesz miał możliwość odwiedzenia nowych zbrojowni w centrach rasowych. Te specjalne sklepy posiadają nowe, oparte o PVP przedmioty dostępne dla graczy. Sprzedawcy w zbrojowniach wyposażą cię we wspaniałe, nowe przedmioty, startując już od poziomu dwudziestego. Gdy będziesz awansował w normalnych poziomach i tych PVP, znajdziesz więcej i więcej akcesoriów, zbroi oraz broni, które będziesz mógł kupić w zbrojowni.

To w niej podczas twojego rozwoju pojawiają się różni sprzedawcy, więc pamiętaj, aby sprawdzać ją często.

Ekwipunek do PVP będzie we wszystkich kształtach i rozmiarach. Na poziomie osiemdziesiątym pojawiają się nowe zestawy niebieskich zbroi specyficzne dla klas, podczas gdy ci, którzy nie osiągnęli jeszcze maksymalnego poziomu, będą mogli znaleźć zestaw zbroi z każdego ich typu wraz z możliwymi udoskonaleniami, gdy będą awansować. Gracze z maksymalnym poziomem dostaną także dostęp do wspaniałego, nowego zestawu niebieskich broni.

Aktualizacja systemu PvP

Wszystkie z przedmiotów do PVP przedstawione w tym uaktualnieniu nagradzają graczy za poziomy jeden do pięć w systemie rozwoju PVP. Nowe epickie przedmioty, które obsługują poziomy sześć do dziesięć zostaną przedstawione w nadchodzących uaktualnieniach i temacie ich dotyczącym...

Przyszłe uaktualnienia

To uaktualnienie jest tylko początkiem planowanych updatów PVP. Następnym razem wejdzie system konsekwencji PVP (albo Złej Sławy). Mieliśmy nadzieję, że uda się zawrzeć obydwa jednocześnie, ale system konsekwencji potrzebował trochę wiekszej pracy, by być w pełni zrealizowanym. Odkąd powzięliśmy decyzję, by wspierać ideę graczy “notorycznych” w PVP i uwzględnić konsekwencje ich akcji, uznaliśmy, że było to ważne, by wszystko działało jak trzeba. Widzieliśmy z reakcji na serwerze testowym, że musimy upewnić się, że są nie tylko kary za system notoryczności, gdy już wejdzie i chcemy wykorzystać trochę więcej czasu, by uwzględnić jak najwięcej możliwości. To pozwoli nam być pewnymi, że rola gry PVP na serwerach nie będzie osłabiona.

Aktualizacja systemu PvP

Wypatrujcie nowych informacji w ciągu następnych tygodni, gdy będziemy coraz bliżej rozwinięcia drugiej części aktualizacji PVP na serwerze testowym.

A także, jak wspomniano wyżej, zobaczycie więcej przedmiotów do PVP dodanych do gry w formie nagród za poziomy od szóstego do dziesiątego. Te specyficzne dla klas, epickie zestawy zbroi będą miały nowy, wspaniały wygląd i staną się drogocenną nagrodą dla tych, którzy wywalczają sobie poziomy PVP.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...