Bronie

1 minuta czytania

Bronie

Wywalczenie sobie drogi przez Hyborię nie jest łatwą sprawą. Do tego zadania będziesz potrzebował broni, którą zakupisz bądź zabierzesz swoim martwym wrogom.

Poniżej znajdziecie opis kilku typów broni, które wystąpią w grze:

Bronie obosieczne

Bronie obosieczne

Nazwa ta kryje w sobie różne typy mieczy – broni zaprojektowanych do siekania, cięcia i powodowania krwawienia u wroga! Mogą być one dzierżone w jednej ręce, dwóch lub w obu.

Bronie obuchowe

Bronie obuchowe

Nazwa ta kryje w sobie różne typy maczug i buław – broni zaprojektowanych do ścierania wrogów na miazgę! Mogą być one dzierżone w jednej ręce, dwóch lub w obu.

Sztylety

Sztylety

Nazwa ta kryje w sobie różne typy sztyletów – broni zaprojektowanych do szybkich ataków na przeciwnika! Mogą być one dzierżone w jednej ręce, dwóch lub w obu.

Łuki i kusze

Łuki i kusze

Nazwa ta kryje w sobie różne typy łuków oraz kusz – broni zaprojektowanych do trafiania wroga z bezpiecznej odległości! Wymagają one zawsze obu rąk.

Bronie rzucane

Bronie rzucane

Nazwa ta kryje w sobie bronie, którymi twoja postać może rzucać, takich jak noże czy dzidy. Rzuca się nimi z dystansu, ale nigdy z tak wielkiego, jak łuki!

Bronie drzewcowe

Bronie drzewcowe

Nazwa ta kryje w sobie różne typy halabard oraz włóczni – broni zaprojektowanych do tego, aby tworzyły dystans między tobą, a wrogiem. Wymagają one zawsze obu rąk.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

0
·
"w jednej ręce, dwóch lub obu" dobre
0
·
Faktycznie może wyszło nieco koślawie. W każdym bądź razie chodzi o to, że możesz mieć broń jednoręczną (jedna ręka), dwuręczną (a więc 2 ręce) bądź też dwie jednoręczne (po jednej w obu rękach).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...