Community Q&A 2

2 minuty czytania

Community Q&A 2

Eligoh: W jednej z zapowiedzi z targów E3 padło stwierdzenie, że „W Age of Conan wystąpią dwie frakcje postaci NPC walczące ze sobą. Będziesz mógł przyłączyć się do jednej z nich lub kompletnie zignorować tą wojnę.” Czy moglibyście powiedzieć coś więcej o tych dwóch frakcjach? Jakie są korzyści z opowiedzenia się po jednej ze stron?


To był stary projekt walki PvP, z którego jednak zrezygnowaliśmy na rzecz gildii, które znajdziemy w Królestwach Kresowych.
SweBarbarian: Czy w grze znajdą się lochy z dużą rozpiętością poziomową (np. 30-70), które będą zawierały wiele różnych typów mobów (więcej niż 10), czy będą tylko 2-3 typy mobów w lochach z małą rozpiętością poziomową (np. 30-34)?


Różnorodność mobów będzie duża, natomiast rozpiętość poziomowa lochów będzie raczej mała.
AraBeta: Czy w grze pojawią się meble, których będzie można użyć, jak na przykład łóżka i krzesła, na których będzie można usiąść?


Tak, będziesz mógł siadać w krzesłach i być może również używać łóżek.
Roffkaiser: Jakie bronie pojawią się w zestawie broni miotanych? Proszę powiedzcie, że nie shurikeny! I czy trzeba będzie posiadać do nich amunicję, biorąc pod uwagę, że takie bronie jak łuki i kusze ich nie potrzebują?


One same są amunicją. W grze pojawią się lekkie bronie do rzucania, jak na przykład noże i toporki oraz cięższe np. oszczepy.
Malefacus: Dzienniki zadań są bolesne i niepotrzebne – nikt ich nie czyta. Czy każda misja w AoC będzie posiadała cut-scenkę w postaci NPC mówiącego do ciebie głosem aktora?


W grze opatrzyliśmy ponad 100 postaci głosem, dlatego nie każda postać dająca ci zadanie będzie posiadała głos. Jednakże wszystkie dialogi NPC (z głosem czy bez) są ukazywane w specjalnym okienku. Dzienniki zadań są po to, aby dać graczom możliwość sprawdzenia celów misji i powrotu do nich później. Nie uważam, że jest to bolesne i niepotrzebne dla większości graczy.
Vikingvinter: Czy w grze pojawią się zadania dostępne tylko dla konkretnych klas?


Tak, niektóre zadania będą dostępne tylko dla konkretnych klas.
Roffkaiser: Jak będzie przebiegał cykl dnia i nocy?


Obecnie pracujemy nad ulepszeniem tego cyklu. Wiemy już jak to ma najlepiej wyglądać dzięki informacjom od graczy, którzy grali w betę. W tej chwili cykl trwa około 2,4 godziny.
PersonalJ: Czy będzie można przyjąć do gildii przedstawicieli wszystkich trzech ras?


Gildie mogą przyjmować do siebie kogokolwiek tylko zechcą.
Anksunamon: Czy ekwipunek będzie miał istotny wpływ na grę? Czy wprowadza do gry tylko kosmetyczne zmiany?


Ekwipunek jest daleko od bycia tylko kosmetycznym dodatkiem. Ważnym jest, aby nosić dobrą zbroję i dzierżyć dobrą broń, jednakże różnica polega na tym, że sam ekwipunek nie stworzy z ciebie dobrej postaci w AoC. Musisz również wiedzieć jak dobrze grać.
Malican: Czy przedmioty i ekwipunek będą różnić się w stylu i wyglądzie, co pozwoli graczom dostosować swój wygląd? Czy wszyscy będą wyglądać tak samo (w zależności od typu noszonej zbroi)?


Graficy wykonali kawał dobrej pracy w tworzeniu wielu unikalnych zbroi pod względem wyglądu. Gracze będą mogli zmieniać swój wygląd jak tylko będą chcieli.

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...