Age of Conan – ujawniono cenę abonamentu

1 minuta czytania

Do premiery najbardziej oczekiwanego MMORPG roku – Age of Conan – pozostało już tylko 20 dni. W związku z tym firma Funcom, postanowiła ujawnić jaka będzie cena miesięcznej przyjemności zabawy w Cymmerii. Stawki wyglądają podobnie jak w innej głośnej produkcji tego gatunku – World of Warcraft. Kupując grę gracze otrzymają pierwszych 30 dni za darmo. Niestety tym, którym świat z opowiadań Howarda spodoba się na tyle, że będą chcieli zagłębić się weń na dłużej, będą zmuszeni zapłacić producentowi określoną stawkę.

Ile będzie to kosztować nasz portfel ? Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda następująco:

  • 1 miesiąc – 14,94 € (ok. 55 zł.)
  • 3 miesiące – 41,37 € (ok. 145 zł.)
  • 6 miesięcy – 75,83 € (ok. 265 zł.)

Poza tym będzie istniała możliwość zakupu w sklepach specjalnej karty Pre-paid, która pozwoli nam na grę przez okres 60 dni. Za taką formę abonamentu przyjdzie nam zapłacić 29,99 € (ok. 100 zł.).

Na pocieszenie i sam koniec warto wspomnieć, że w jednej z wypowiedzi Michał Kiciński, prezes CD Projekt, wspomniał iż zostały wynegocjowane specjalne warunki jeśli chodzi o opłaty abonamentowe dla polskich graczy. Na dzień dzisiejszy nie ujawniono dokładnej kwoty, jednakże mam być ona niższa i bardziej dostosowana do naszych zarobków.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...