[Zwiastun] „Wiedźmin 2: Edycja Rozszerzona” – wiatr zmian

1 minuta czytania

Już 17 kwietnia nasza konsolowa brać będzie miała okazję po raz pierwszy zawitać do Północnych Królestw i wcielić się w rolę jednego z najsłynniejszych łowców potworów – Geralta z Rivii. Wszystko wskazuje jednak na to, że na powrót do krainy dworskich intryg oraz politycznych machinacji, mogą się szykować również gracze, którzy jakiś czas temu poznali historię Letho z Gulety i enigmatycznych królobójstw. Jak pokazuje najświeższy zwiastun „Rozszerzonej Edycji” gry, zmian i smakowitych nowości nie zabraknie – szczególnie w ostatnim akcie intrygi, który rozczarował praktycznie każdego fana.

wiedźmin 2, edycja rozszerzona

Studio CD Projekt RED przyznało się do stworzenia błyskawicznego zakończenia tej mrocznej historii, solennie obiecując poprawę. „Słowa, słowa, słowa”, jakby to określiła bohaterka ostatnich dni, pani Barbara Białowąs? Szczęśliwie, nie. Nasi rodacy kolejny raz stają na wysokości zadania i zawstydzają branżę elektronicznej rozrywki, gdyż lista świeżych dodatków robi wrażenie, a „blacharze” nie zapłacą za nią ani jednego grosza. Słodko!

Takie rozpieszczanie konsumenta musi się podobać. Ech… gdyby tak reszta potentatów growych wzięła teraz przykład z Polski, to naprawdę bym się nie obraził.

Komentarze

0
·
Prezentuje się wyśmienicie. Na pewno zagram ponownie na PC, kiedy wyjdzie!
0
·
Coraz bardziej mnie korci, żeby już dziś ponownie gierę odpalić i dać się wessać w historię Geralta, jednak spróbuję wyczekać do premiery ER. A przez ten czas apetyt niech rośnie :-).
0
·
A edycja rozszerzona będzie także na PC?
0
·
Tak Frey, będzie. Wielokrotnie to powtarzali, że stosowny patch pojawi się na PC.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...