„Wiedźmin 2” na Xbox 360 – prezentacja „Mrocznej Edycji”

1 minuta czytania

„Mroczna Edycja” najświeższego dziecka CD Projekt RED może nie wzbudza takiego ślinotoku jak wydanie kolekcjonerskie „Wiedźmina 2” na komputery osobiste i z pewnością nie zmiecie konkurencji niczym rasowa szczota. Mamy tutaj raczej solidny standard, który pod względem gadżetów nie wybija się zbytnio na tle ofert innych developerów, idealnie wstrzeliwując się w poziom „porządnie, ale nic poza tym”. Trudno jednak nie zauważyć jednego niezaprzeczalnego atutu, który każe traktować wspominaną propozycję naszych rodaków jako diabelnie nęcącą i wartą przemyślenia. Mianowicie chodzi o cenę tej przyjemności.

wiedźmin 2, xbox 360, mroczna edycja

Limitowana edycja „Wiedźmina 2” na Xbox 360 kosztuje bowiem tyle, co zwykłe wydanie przeciętnej gry konsolowej, do której dorzuca się zazwyczaj świstek z ostrzeżeniem dla epileptyków i powietrze magazynowe. Taka szczodrość robi wrażenie i zmusza do poważnego zastanowienia się nad tą inwestycją – szczególnie graczy, którzy już od dłuższego czasu mają odłożone oszczędności na ten tytuł, a teraz są panami sytuacji. Oszczędzić kilkadziesiąt złotych czy zaszaleć i szarpnąć się na „Mroczną Edycję”? Pomocna w podjęciu tego wyboru może być prezentacja, którą twórcy przygotowali specjalnie na tę okazję.

Zatem czego możemy się spodziewać?

  • Pudełka „Mrocznej Edycji” z płaskorzeźbą wiedźmińskiego medalionu umieszczoną w pokrywie.
  • Wiedźmińskiego medalionu.
  • 200-stronicowego artbooka.
  • Drukowanej mapy świata.
  • Płyty ze ścieżką dźwiękową do gry.
  • Filmiku „Making of”.
  • Trzech naklejek.
  • Instrukcji.
  • Poradnika.
  • No i oczywiście gry „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona” na konsolę Xbox 360.

Cena? 219,99 zł. Decyzja należy tylko do Was. Premiera tytułu została ustalona na 17 kwietnia.

Komentarze

0
·
Zdecydowanie plusem jest dużo ciekawsze pudełko. Wersja na PC ten element potraktowała dość średnio, chociaż trudno powiedzieć, czy moja decyzja nie opiera się jedynie na umieszczeniu ulubionej Triss. Ta płaskorzeźba wygląda przeciętnie, ale może "na żywo" prezentuje się lepiej. Cena, jak wspomniał Tokar, do przyjęcia w przypadku gry na konsole.
0
·
Jak na konsole to powiedziałbym nawet, że bardzo tanio jak za taki zestaw. Na plus to że odpuścili sobie tą głowę Geralta, jak dla mnie był to pomysł nieco nie trafiony.
0
·
Kolekcjonerka w cenie niejednej gry na konsolę. I to całkiem ładna. Poczułem nawet lekki żal, że kupiłem już wersję na PC.
0
·
Jak na Bagińskiego przystało trailer wymiata i działa mega zachęcająco. Dzisiaj na ceneo widziałem pojawiła się już oferta vobisu wersji rozszerzonej. Wcześniej u nich brałem na PCta i meili mega cenę. Szkoda że i tak trzeba czekać do kwietnia…

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...