„Wiedźmin 2” – łatka zalicza mały poślizg

1 minuta czytania

Oj... panowie z CD Projekt RED ponownie mają problem z dotrzymywaniem wcześniej ustalonych terminów. Najpierw nieprzyjemny poślizg z aktywacją edycji kolekcjonerskich „Wiedźmina 2”, potem podobne opóźnienie ze standardowym wydaniem (szczęśliwie tylko dwugodzinne, ale liczy się fakt), a teraz padło na łatkę 1.1, która miała ukazać się wczoraj. No cóż, tak się nie stało, co zasmuciło sporą grupkę graczy, czekających niecierpliwie na poprawki, jakie zaserwuje nam wspomniany plik. Bez wątpienia jest na co czekać, gdyż oprócz znaczącego wzrostu stabilności i wydajności całej produkcji, patch wyeliminuje znienawidzony błąd CRC, a także irytujący problem z DLC – „Kłopoty z Trollem”.

Do rzeczy jednak, co spowodowało opóźnienie? Kwestia serwerów, a konkretniej ich infrastruktury. Jak wyjaśniają pracownicy CD Projekt RED:

wiedźmin 2, witcher 2

„Dobra wiadomość jest taka, że patch 1.1 jest gotowy. Zła niestety jest taka, że napotkaliśmy trudności z infrastrukturą serwerów, które powodują problemy z pobieraniem DLC. Chcemy przeprosić naszych fanów za niedotrzymanie obietnicy dostarczenia patcha w dniu wczorajszym. O zmianach będziemy informować na bieżąco.”

Kiepsko. Z drugiej jednak strony, należy zaznaczyć, że twórcy uprzedzali o możliwości ewentualnego poślizgu, dlatego też nie można mieć im tego za złe i napisać, że „kolejny raz lecą sobie w kulki”. Ech... cierpliwość to niełatwa cnota.

Ktoś kiedyś powiedział, że muzyka łagodzi obyczaje, wobec tego warto poinformować, że w sieci właśnie zadebiutował teledysk do kawałka „Biały wilk”, autorstwa Macieja Balcara. Piosenka promuje „Wiedźmina 2” w naszym kraju, więc nie powinno dziwić, iż klip jest oparty w całości na silniku gry. Serdecznie zapraszam do rozwinięcia wiadomości, gdzie znajdziecie rzeczony materiał.

Miłego słuchania.

Komentarze

0
·
Patch do Wieśka już jest . A zaktualizowało się w 15 sek. O.o Nieźle ... .

Dodaj komentarz

Wczytywanie...