Wiedźmin 2 – dziś premiera

1 minuta czytania

Od dziś można w sklepach nabyć grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Z tej okazji wydawca, firma CD Projekt, przygotował szereg atrakcji w kilku miastach Polski.

Z okazji premiery przygotowano imprezy w 6 miastach, przy czym najważniejszą z nich zorganizowano w warszawskich Złotych Tarasach. Pozostałe miejsca, w których można było spodziewać się niespodzianek, to łódzkie centrum handlowe Manufaktura, Rynek Główny w Krakowie, gdańska Galeria Bałtycka Rynek 50 we Wrocławiu oraz ul. Ratajczyka 44 w Poznaniu.

W trakcie imprezy można było zakupić grę oraz wiedźmińskie gadżety. Do każdego pudełka dodawano także kod DLC na „Zestaw Miecznika", który zawiera zestaw unikalnych przedmiotów podnoszących umiejętności walki mieczem naszej postaci. Poza tym można było porozmawiać z twórcami gry.

Po wcześniejszym udostępnieniu tytułu dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, aktywację Edycji Premium przeniesiono na godzinę 02:01. Pokrzywdzeni fani, którzy zamówili wersję droższą, w ramach rekompensaty otrzymają koszulkę. Dostępne wzory można obejrzeć tutaj.

Jeśli przegapiliście premierę, to poniżej możecie zobaczyć jak przebiegała impreza główna w Warszawie.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...