Geralt atakuje na gram.pl

1 minuta czytania

Promocja drugiego Wiedźmina nie zwalnia nawet na sekundę. Do premiery coraz bliżej, jednak Geralt miast na potwory, wpierw postanowił wybrać się na łamy gram.pl i nieco pozmieniać tamtejszą szatę graficzną.

witcher 2, wiedźmin 2

Tym sposobem widok serwisu znacząco się zmienił. Specjalna zakładka pozwala lepiej śledzić na bieżąco newsy związane z grą. Dla tych, którzy mają alergię na białe włosy, przygotowano możliwość powrotu do standardowego widoku. Krótki przewodnik, jak tego dokonać, znajduje się pod tym adresem.

Dzięki nowemu wystrojowi, jak wspominałem, wyeksponowano newsy związane z Wiedźminem 2. W związku z trwającym na gram.pl tygodniu z tą grą, pojawił się wywiad z Markiem Ziemakiem, który opowie o tym, jak powstawała grafika.

Tekst ten znajdziecie w tym miejscu.

Komentarze

0
·
Fajna ta nowa szata mogłaby zostać na dłużej
0
·
Jakbym mogła wybrać to Wiesiek byłby na moim kompie wszęęędziee !! (dosłownie ) dobrze, że na gram.pl jest taka szata graficzna ciekawe co innego wymyślą inne stronki
0
·
Zaglądałem na Gram.pl nie raz i tak jest z każdą premierą bardziej znanej gry, może nie zmieniało się tak dużo jak tutaj ale jednak, moim zdaniem taka reklama gierki to dobry pomysł.
0
·
Ale niektórzy to już narzekają, że przesadzają z tą reklamą Wiedźmina, że za dużo tego Ja sama wolę jednak zwykłą skórkę.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...