droga_miecza

Morda Geralta stała się jeszcze paskudniejsza

2 minuty czytania

Paradoksalnie taka zmiana może być uznawana za atut, bo w końcu nasz dumny wiedźmin nie należał do panteonu wypieszczonych bohaterów w lśniących zbrojach, ale do gromady skurczybyków, którzy wiele w życiu doświadczyli. Chyba nikogo nie muszę tutaj przekonywać, że Geralt przez te wszystkie lata przeżył niemało – mutacje, nadużywanie śmiertelnie trujących mikstur, kilkakrotne otarcie się o śmierć… a to tylko wierzchołek góry lodowej! Dlatego też, nie dziwiło mnie to, że wielu pasjonatów sagi miało bardzo za złe CD Projekt RED, że odrobinkę ugrzecznili wygląd tego bohatera – w końcu twórcy obiecali trzymać się książkowego pierwowzoru, więc taki „lifting” był troszeczkę nie na miejscu.

No, ale to już przeszłość i po tym nieporozumieniu, nasi rodacy ponownie zasiedli do stołów kreślarskich, słusznie oszpecając Geralta z Rivii. W świecie wirtualnym tę zmianę mogliśmy zaobserwować już dawno temu, więc przyszedł czas na pewne przeobrażenie okładki.

wiedźmin 2, geralt z rivii, okładka

Jak zdradza Tomasz Gop:

„W tym najnowszym wyglądzie Geralta (to okładka gry – tzw. cover render) bardzo podoba mi się to, że są tam wreszcie te wszystkie cechy i smaczki, które od zawsze przebijały do mnie z kart książek.

Nie jest to Geralt wyspany, w dobrym nastroju, gdy wszystko układa się po jego myśli. Wręcz przeciwnie, to Geralt zmęczony (kto wie, pewnie ciężką walką z potworem – szczególnie z tą świeżą pamiątką na twarzy i zarostem). Geralt pracujący (wierzcie mi, kac po alkoholu nie umywa się nawet do tego po eliksirach). Czy jest kontrowersyjny? Pamiętajcie, że dla nas nawet dobro i zło to pojęcia mocno dyskusyjne.” – ocenił dla serwisu Polygamia, starszy producent studia CD Projekt RED, Tomasz Gop.

Co sądzicie? Lekko podstarzały i zmęczony życiem, ale wciąż gotowy do akcji. Nie ulega też wątpliwości, że jego twarz stała się jeszcze bardziej zakazana. Dla mnie zmiana jak najbardziej na plus.

Komentarze

0
·
Mówi się (i pisze) "Jeszcze bardziej paskudna" lub "jeszcze paskudniejsza" (Ta druga forma wydaje się bardziej poprawna). Nie można dwa razy używać stopnia wyższego.

Ale do sedna:
W sumie może być i taka zmiana. Teraz jest nawet bardziej realistyczny jego wygląd (choć i tak specjalnie się na jego paskudną mordę nie napatrzymy, tylko na jego plecy ;p )
0
·

Cytat

Mówi się (i pisze) "Jeszcze bardziej paskudna" lub "jeszcze paskudniejsza" (Ta druga forma wydaje się bardziej poprawna). Nie można dwa razy używać stopnia wyższego.


Słuszna uwaga - wiedziałem, że coś mi tutaj nie gra. Dziękuję

Cytat

(choć i tak specjalnie się na jego paskudną mordę nie napatrzymy, tylko na jego plecy ;p )


Czy ja wiem, dialogów w grze powinno być całkiem sporo
0
·
Ano, ogolić się nie ogolił, ale włosy to już ułożyć zdążył i mu tak nie sterczą jak mi, pomimo kilkukrotnego czesania Wiedźmin wygląda nieźle, chociaż według mnie trochę zbyt 'dziadowsko' i brakuje mi tu choćby lekkiej nutki przystojności, bo jak na niego patrzę, to się zastanawiam, na co leciały te wszystkie kobiety w opowiadaniach
0
·
NVidia 3D Vision Ready? Zdążyli to zaimplementować w swoim enginie? Znaczy się, silnik rozwojowy. Szacun się należy.
0
·
Facjata fajna, ale jakby odjąć kilka tych worów pod oczami, abo choć rozjaśnić to by miał 10 lat w plery i by stykło.
0
·
Muszę zgodzić się z Lily.
Troszkę przedobrzyli wygląd Geralta. Ba! Gdybym spotkała takiego faceta to bym prędzej uciekła na koniec świata, niż wskoczyła mu do łóżka
No i...! Wygląda strasznie staro. Za staro.
0
·
Nu Eni, daj mu kąpiel, masaż i kufel piwa, odpocznie i wpadniesz do niego na wieczór
0
·
Szkoda że nie są tacy konsekwentni przy tworzeniu postaci kobiecych, te przeważnie co by nie robiły to zawsze jak od kosmetyczki xD

Dodaj komentarz

Wczytywanie...