„Wiedźmin 2” i warszawski wykład

1 minuta czytania

Jeżeli mieszkacie w stolicy naszego pięknego kraju albo jakimś szalonym zbiegiem okoliczności, będziecie przebywać w niej 25 marca (piątek), to ta informacja powinna Was zaciekawić. Otóż w długowiecznym symbolu przyjaźni polsko-radzieckiej, zwanym potocznie Pałacem Kultury i Nauki, odbędzie się frapujący wykład, który został zatytułowany „Wiedźmin 2 – o tworzeniu gry na podstawie świata z powieści Andrzeja Sapkowskiego”. W rolę prelegenta wcieli się sympatyczny pan Tomasz Gop, starszy producent studia CD Projekt RED.

wiedźmin 2: zabójcy królów

Jakie ciekawostki czekają na zainteresowanych? Kilka smakowitych informacji na temat produkcji, mnóstwo zakulisowych danych dotyczący żmudnego procesu tworzenia gry, a także fragment rozgrywki (obstawiam, że chodzi o ten najnowszy, aczkolwiek chciałbym się pozytywnie zdziwić), który zostanie okraszony komentarzem „na żywo”. Oczywiście, nie zabraknie również możliwości zapytania pana Tomasza o kilka frapujących kwestii, których nie zdołał lub celowo zapomniał naświetlić.

Podsumowując – 25 marca, godzina 17, Aula A „Collegium Civitas”, dwunaste piętro Pałacu Kultury i Nauki. Czy warto się tam zjawić? To chyba pytanie retoryczne.

Komentarze

0
·
Brzydki jest ten facet jak sierżant w tureckiej armii. Do tego podobno nawet śmieje się paskudnie. Nie wiem, co fani w nim widzą?
0
·
Bo to Geralt! Zapraszam do Krakowa w maju na Festiwal Muzyki Filmowej! Będzie można sobie posłuchać muzyki z Wiedźmina 2 i Final Fantasy!
0
·
Jakaś większa biba się chyba kręci, bo chyba tego samego dnia ma mieć wykład Jacek Komuda. O byciu historykiem.
0
·
Jacek Komuda mógłby z powodzeniem prowadzić wykład o tym, jak być megalomanem Do spółki z Jackiem Piekarą, najlepiej.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...