droga_szamana_5

Nowy fragment rozgrywki z „Wiedźmina 2”

1 minuta czytania

Jeżeli chodzi o kwestię nowin, to BioWare wysoko ustawił dziś poprzeczkę i tylko szaleniec mógłby się zmierzyć z takim wyzwaniem. Polacy jednak słyną ze swej fantazji i honoru, więc ku radości wszystkich pasjonatów gatunku, rękawicę postanowiło podjąć studio CD Projekt RED. Za pośrednictwem serwisu Gamespot i pod komendą generała Gopa, zdecydowało się uderzyć w samo serce fanów cRPG, zupełnie nowym fragmentem rozgrywki z „Wiedźmina 2”. Prawdziwie zabójczy ruch niczym szarża Husarii na niczego nie spodziewającego się przeciwnika.

Filmik prezentuje jedno z zadań pobocznych, które skupia się na odnalezieniu przyczyny tajemniczych zgonów. W tym celu dumny Geralt musi udać się do pobliskich katakumb i zbadać ciała pechowych ofiar nieznanego monstra. Skoro są podziemia, nie obejdzie się oczywiście bez ukazania nowego systemu walki, czarowania czy prezentacji aktywnej puazy. Pokazano też głośną „customizację” oraz udowodniono, że nawet najmniejsze zadanie poboczne, będzie kompletnie nieliniowe.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Touché, CD Projekt RED.

Komentarze

0
·
troszke przypomina assasina 2 czyż nie?
0
·
Nie grałem, ale wygląda nieźle. Mam tylko nadzieję, że ekwipunek będzie nieco ładniejszy (w sensie menu) i że nie skończy się na 4 zbrojach do wyboru pod względem wyglądu. Być może jakaś misja z przebierankami? Trudno uwierzyć, że każdy quest ma być nieliniowy, ale może mnie zaskoczą.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...