Geralt, Kaedwen i zwykły skur...

1 minuta czytania

dethmolt, wiedźmin 2

Coś przycichło po Sylwestrze w kwestii wiedźmińskiej, co jest dość dziwne, bo wydawałoby się, że o jednej z najbardziej wyczekiwanych gier 2011 roku (według IGN, GameInformera, 1up czy Gametrailers.com), powinno być ciągle głośno. Pewnie trochę przesadzam i możliwe, że to był celowy zabiega taktyczny, aby wypościć pasjonatów gry albo po prostu hype produkcji BioWare tak na mnie wpłynął, że mam zwichrowany pogląd na ten temat.

Tak czy siak, w sieci zadebiutował nowy materiał z „Wiedźmina 2”. Kolejna część serii „z pamiętnika developerów” skupia się na świecie gry oraz tworzeniu postaci. Tym razem dowiemy się, że nowa przygoda Geralta nie ograniczy się do jednego miasta i jego okolic, ale pozwoli nam pohasać po uniwersum stworzonym w umyśle Andrzeja Sapkowskiego. Przekonamy się również, jak wyglądał proces powstawania trzech postaci, które pełnią kluczową rolę w całej historii i do aniołków zdecydowanie nie należą.

Wygląda to naprawdę smakowicie i klimatycznie. Trochę mnie tylko rozczarował ten cały Detmold, który miał w zamyśle powodować ciarki i niepokój, a wyszedł taki standardowy skurczybyk. Ciekawy jestem rodzimego dubbingu – jest duża szansa, że to on w odpowiedni sposób zarysuje tę postać.

PS. Swoją drogą twórcy chyba sobie wzięli do serca komentarze graczy pod filmami i teraz mówią o swoim dziecku ze zdecydowanie większą pasją, a nie jak śnięte ryby. Oby to nie był jednorazowy wybryk!

Komentarze

0
·
Po tym całym Dethmolcie wyłączyłem. Nie żeby mi się nie podobał, po prostu nie chce znać całej fabuły 5 miesięcy przed premierą.
0
·
Geralt, w pierwszej prezentowanej zbroi, wygląda jak asasyn.
0
·
Akurat nic o fabule nie mówią. Przedstawiają tylko pewne postacie. Szczerze, niezbyt mnie porywa ten pamiętnik developera. Nic takiego bardzo zaskakującego.
0
·
Ehh już nie mogę sie doczekać tego wiedzmina, pierwsza część była świetna a druga zapowiada się jeszcze lepeij.
0
·
gra jest genialna ale powinni nawiązać do panstewek z pierwszych 2 części powieści i do cintry
0
·
Określenie tego pana o Iorweth'cie przypadło mi o gustu Mi głos Detmolda się szczerze bardzo podobał - co prawda nie brzmi, że ciarki przechodzą, ale jak go usłyszałem, to można poznać od razu, że to mówi mag

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...