wow_malfurion

EK „Wiedźmina 2” nadaje nowe znaczenie słowu „bogactwo”

wiedźmin 2: zabójcy królów

Skucha! Miało być oświadczenie z wielką pompą i czwartkowe ślinienie się na Jesiennej Konferencji CD Projektu, a tutaj taki pasztet! Przypomnę, że crème de la crème tego wydarzenia, zostało okrzyknięte ujawnienie pełnej zawartości Edycji Kolekcjonerskiej gry „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów”. Jak to jednak w życiu bywa, niektóre ze sklepów internetowych zwyczajnie nie wytrzymały presji i ujawniły tę informację przed czasem. W tym miejscu wypadałoby zachować pewną dozę szacunku dla rodaków i nie płynąć razem z prądem, ale z drugiej strony jak już ktoś puścił tego bąka, to nie można udawać, że nic się nie stało i powietrze jest nadal świeże.

Dlatego też w rozszerzeniu znajdziecie pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej i trzeba przyznać, że prezentuje się ona iście królewsko. CD Projekt RED z pewnością zawstydził BioWare i tym razem.

Jak się zatem prezentuje ten róg obfitości?

wiedźmin 2, edycja kolekcjonerska
 1. „Kurtka Vernona Roche” – garść pikseli. Dodatek, którego osobiście nienawidzę, ale szczęśliwie dalsza zawartość jest smaczniejsza. Jeden z najlepszych przedmiotów w grze, który znacząco podniesie nasze umiejętności w walce mieczem.
 2. Płyta DVD z filmem „Making of” – nuda!
 3. Oficjalny soundtrack.
 4. Mapa świata.
 5. Artbook.
 6. Popiersie Geralta – gadżet z serii tych mocno „nerdowskich”, acz intrygujących.
 7. Temerska Moneta.
 8. Zestaw do gry w kości.
 9. Trzy naklejki.
 10. Gra karciana wraz z instrukcją.
 11. Przeklęta moneta i pamflet.
 12. Dwie papierowe figurki.

Powiem tylko – wow! Cena? 130$ (ok. 375 zł.) – drogo, ale za tyle gadżetów, chyba jednak warto. Mam tylko nadzieje, że to nie jest jeden z tych cwanych żartów CD Projektu.

Komentarze

0
·
Z ceną chyba troszkę przesadzili.

No i to popiersie geralta - totalny bezużyteczny gadżet.
No i faktycznie, wirtualne przedmioty to by mogli sobie darować, że to jest jakikolwiek gadżet.

Ogólnie rzecz biorąc dużo makulatury..., ale za taką cenę to ja sobie raczej odpuszczę.
0
·
To, że 130$ w przeliczeniu na zlotowki to 375, to nie znaczy, ze tyle bedzie kosztowac. Pewnie nie wiecej niz 200-220. papierowe figorki...
0
·
Dobrze o tym wiem, ale jako że nie ma oficjalnego potwierdzenia jaka będzie polska cena, a nie lubię się bawić w jasnowidza to zdecydowałem się okrasić komentarzem fakty podane przez GameStop Swoją drogą klikając na link wyskoczy Wam teraz błąd, jednakowoż mleko się już wylało i można być prawie pewnym, że taki będzie skład - pomimo tego, że oficjalne oświadczenie CD Projektu (te o dacie premiery Wiedźmina 2), mówi o edycjach kolekcjonerskich.

Swoją drogą doszedłem do wniosku, że pomysł z popiersiem jest do kitu i bezsensownie on winduje cenę EK Co oni sobie myśleli?
0
·
Ja bym chciał mieć to popiersie, mógłbym np. recytować z nim Hamleta.

Cena wywindowana, że hej. Chyba przyjemniej będzie mi założyć, że wydadzą również drugą edycję kolekcjonerską, uboższą o tandetę i o niższej cenie.
0
·
Planowałem kupić EK... ale ale jak mnie Zagłoba postraszył... to chyba poczekam aż W2 będzie w platynowej kolekcji
0
·
E tam. Przesadzacie panowie. Poza tym co tam popiersie... Tu są naklejki!
0
·
Zamiast popiersia wolelibyście "piersie"?
0
·
No na pewno nie Geralta! Triss może... albo niech będzie Ati.
0
·
Genialnie jest taka tendencja, że jak Coś kosztuje za granicą 1$ to u nas kosztuje to 4 zł. Więc nie ma co liczyć, że EK Wieśka będzie kosztować 200zł w Polsce, takich cudów nie ma.

Ja już wolałbym bryloczek zamiast jakiegoś popiersia. Po za tym co oni tam dają... kostki?! Kostki to jest nic nie warty kawałek plastiku. Monet + naklejki + papierowe figurki = nic , co ma w sumie wartość też zbliżoną do "nic". Nie mam pojęcia za co taka cena.
Może dla jakiś kultystów wieśka to będzie fajne, dla mnie to tylko strata pieniędzy. Mi zdecydowania mapka + soundtrack by wystarczyło i to w nadmiarze. + Ewentualnie jakiś dwa zajebiste plakaty "dla panów" i to byłby EK w stylu wieśka. A nie dają mi kostki i papierowy żetonik... może jakiś 10 lat temu wydawałoby mi się fajne, ale gra dla 18+ z takimi dodatkami to chyba nie halo troszkę.
0
·
No edycja kolekcjonerska niezbyt mi przypada do gustu, oby była wersja premium, bez popiersia Geralta ;p. Mogli dać figurkę taką jak w edycji Empik Wiedźmin 1. Zawiedziony jestem, że nie jest jakaś zniżka na książki z uniwersum Wiedźmina (odnowione wydanie wychodzi).
PS. No Wiedźminie 2 dziś dotarła nowa karta graficzna, specjalnie dla ciebie (w głównym zamierzeniu) ;], więc "przychóć".
0
·
Mapa jest. Dla mnie to by wystarczyło
0
·
Cśii, Tarciu, moje piersia nie zmieścili by w pudełku ;p
0
·
Ale przynajmniej byłby powód aby dać grze +18
0
·
hehe doskonała puenta
0
·
Według dzisiejszej konferencji prasowej polska wersja edycji kolekcjonerskiej będzie kosztować 230 zł.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...