Geralt z Rivii skazany na śmierć

W sieci zadebiutował najnowszy zwiastun do rodzimego „Wiedźmina 2: Zabójcy Królów” i choć ogląda się go całkiem przyjemnie, nie uświadczmy w nim za wiele nowego. Generalnie to ten sam wycinek rozgrywki, który twórcy zaprezentowali na targach Gamescom, do którego dodano kilka zabawnych scenek. Jeżeli więc macie ochotę jeszcze raz zobaczyć, jak Geralt zabawia się w Michaela Scofielda i brawurowo ucieka z mrocznych lochów zamku La Valette, to zachęcam do obejrzenia. Lepsza jakość, sporo ciekawych akcji, a i znajdzie się nawet coś dla wielbicieli niewieścich wdzięków.

Klawisz na końcu i tak najlepszy. Ten testosteron, ta charyzma, te nieprzeciętne umiejętności!

Polska wersja filmiku dzięki Polygamia.pl

Komentarze

0
·
Dla wielbicielek męskich wdzięków też się widzę coś znalazło ^ ^
0
·
Generalnie nie zwracałem na to uwagi, wybaczcie moje Panie

Podmieniłem też filmik na ten z rodzimymi napisami, jakby ktoś miał problem z rozszyfrowaniem nad czym oni taki dywagują przy tym kufelku
0
·
Już chciałem Cie bić za szwabski w polskiej produkcji ;P
0
·
W końcu mieszkasz w kondominium niemiecko-rosyjskim to się przyzwyczajaj
0
·
Całkiem niezły filmik. Widać, iż chciano pokazać elementy skradanki oraz walki. Nie zabrakło wyborów, czyli ratujemy więźnia albo korzystamy z zamieszania i uciekamy. Dziwnie jednak wyglądają te rany Geralta na plecach.
0
·
Wybornie to wygląda. Ciche podejście do sprawy w iście hitmanowskim stylu, że o wyborach już nie wspomnę. Podoba mi się!
0
·
Bardzo fajnie się zapowiada.
0
·
Fajną Gerald ma klatę ...reszta też fajna

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...