dziki_lad

„Wiedźmin 2” – nowe screeny

1 minuta czytania

Z „Wiedźminem 2” na E3 to jest ogólnie dziwna sprawa i ciężko coś o nim pisać. Informacje i materiały serwowane za oceanem, przez bardzo sympatyczną ekipę CD Projekt RED, to dla Jankesów wciąż rzeczy nowe oraz nieznane. Nie dziwią zatem nominacje do najlepszej gry targów w kategoriach najciekawszego tytułu na PC i najlepszego cRPG, przyznane przez renomowany serwis IGN.

Wiedźmin 2: Zabójcy KrólówWiedźmin 2: Zabójcy KrólówWiedźmin 2: Zabójcy Królów

Jednakowoż patrząc na to z polskiej perspektywy, z targów wieje nudą, gdyż każdą sekundę przedstawianej tam prezentacji, znamy od podszewki z Wiosennej Konferencji CD Projekt, która miała miejsce ładnych kilka miesięcy temu. Cóż, takie są już minusy uprzywilejowanej pozycji – nie można być ciągle rozpieszczanym. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na sierpniowe targi Gamescom, gdzie ma się pojawić już prawdziwe mięso w najkrwawszej postaci.

Wiedźmin 2: Zabójcy KrólówWiedźmin 2: Zabójcy KrólówWiedźmin 2: Zabójcy Królów

REDzi nie zapomnieli jednak o nas i w związku z tym, razem z serwisem Gamespot, przyszykowali partię nowych obrazków, które możecie oglądać już w naszej galerii. Szału nie ma, bo lwia część to scenki znane ze wspominanej wcześniej prezentacji, ale spojrzeć nigdy nie zaszkodzi. Tylko Geralt mógłby przestać w końcu bałamucić Triss, niech znajdzie sobie nowy cel…

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...