dziki_lad

I Ty możesz wystąpić w grze Wiedźmin 2!

1 minuta czytania

... a raczej Twoja twarz. I nie w roli Geralta z Rivii, ponieważ ta jest od dawna zaklepana, a producent, firma CD Projekt RED, nawet nie myśli o jej zmianie, bo i po co? W przypadku tej postaci chyba wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, więc marzenia o wystąpieniu w roli legendarnego wiedźmina możesz sobie, jak to mawiają, wybić z głowy.

Ale za to są inne postacie! Co prawda drugo- i trzecioplanowe, ale sama myśl wystąpienia i zobaczenia swojej twarzy w jednej z najlepszych gier zbliżającego się roku 2011 brzmi kusząco, nie? Sam konkurs jest bardzo związany ze zbliżającym się Halloween, bo zadaniem jest przebranie się za postać związaną z uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego i uwiecznienie tego na zdjęciu, które wysłane poprzez specjalną zakładkę w serwisie Facebook trafi do odpowiednich osób.

witcher 2 assassins of kings, wiedźmin 2 zabójcy królów, doppler effect

Niestety, liczba szczęśliwców została ograniczona do dwóch. Zgłoszenia do konkursu "Doppler Effect" przyjmowane są do 15 listopada, a jednym z wymogów jest ukończone 18 latek. Szczegółowy regulamin znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

0
·
Nie może być monstrum? Bardzo bym chciała zostać twarzą bazyliszka ;pp
0
·
A ja chciałbym zagrać beczkę.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...