Icewind Dale: Enhanced Edition już po polsku

1 minuta czytania

30 października 2014 roku odbyła się premiera gry "Icewind Dale: Enhanced Edition". Zapewne wielu z Was nawet nie zainteresowało się produkcją, myśląc, że polonizacja pojawi się dopiero za rok, a może i za dwa lata. Mam dla Was dobrą nowinę.

icewind dale: enhanced edition

Spolszczenie gry "Icewind Dale: Enhanced Edition" jest już dostępne. Co więcej, można się nim cieszyć bez większych kombinacji, bowiem wystarczy nabyć grę i ustawić ojczysty język w jej opcjach.

Cherrycoke2l, czyli osoba zajmująca się koordynacją zespołów spolszczających produkcje studia BeamDog, opublikował taką oto informację:

Miło mi ogłosić, że zakończyliśmy prace nad polskim tłumaczeniem Icewind Dale: Enhanced Edition. Wszystkie nowe treści zobaczycie w naszym języku, a jeżeli dźwięki zadziałają jak w becie, to bez kombinowania usłyszycie głos Henryka Talara.

Pragnę wyrazić wielkie uznanie dla osób pracujących nad tym projektem. Efekt jest ekspresowy i choć, jak piszą użytkownicy, "jest nieco błędów/brakujących tekstów", to sprawa została załatwiona sprawnie i nie ma wątpliwości, że wszelkie niedociągnięcia będą stale dopracowywane.

Źródło: forum.baldursgate.com

Komentarze

0
·
Gdyby tylko zrobili pełne dźwiękowe spolszczenie do obu części baldur's gate enchanced edition to byłoby super.
0
·
Ha! Do tego już trzeba dość potężnych środków pieniężnych. Podejrzewam, że chciałbyś usłyszeć dobrze dobrane, najlepiej znane głosy - a kto ma zapłacić ?

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...