riese
Icewind Dale I

Icewind Dale: Enhanced Edition już po polsku

Dodał: , · Komentarzy: 2

30 października 2014 roku odbyła się premiera gry "Icewind Dale: Enhanced Edition". Zapewne wielu z Was nawet nie zainteresowało się produkcją, myśląc, że polonizacja pojawi się dopiero za rok, a może i za dwa lata. Mam dla Was dobrą nowinę.

icewind dale: enhanced edition

Spolszczenie gry "Icewind Dale: Enhanced Edition" jest już dostępne. Co więcej, można się nim cieszyć bez większych kombinacji, bowiem wystarczy nabyć grę i ustawić ojczysty język w jej opcjach.

Icewind Dale I

Kiedy pojawiły się informacje o odświeżeniu gry "Baldur's Gate" przez studio Beamdog, zaczęto też spekulować, czy kolejnym krokiem nie będzie Enhanced Edition "Icewinda Dale". Okazuje się, że wcześniejsza praca firmy przyniosła sukces, więc chcą oni zająć się kolejnym klasykiem.

icewind dale: enhanced edition

Wiemy już, co pojawi się w "Icewind Dale: Enhanced Edition".

Icewind Dale I

Icewind Dale w ofercie serwisu gog.com

Dodał: , · Komentarzy: 2

Może i dożyliśmy czasów, w których dobra oprawa wizualna jest jedną z podstaw do osiągnięcia sukcesu, ale i tak każdy, zwłaszcza ci starsi gracze, lubi sobie pograć w klasyki pochodzące jeszcze z XX wieku. Taką szansę daje serwis GoG.com stworzony jakiś czas temu przez firmę CD Projekt. Ostatnio dodanym tytułem do cyfrowej dystrybucji jest produkcja studia Black IsleIcewind Dale.

icewind dale, black isle

Ważąca 1,5 GB gra zawiera dodatkowo dwa rozszerzenia – Heart of Winter i Trials of The Luremaster. To nie koniec niespodzianek, bo każdy zakupujący ten tytuł w serwisie GoG.com otrzyma ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Jeremy’ego Soule’a, 24 grafiki, tapety oraz mapę świata. A jak się prezentuje cena? To wszystko zostało wycenione na 9,99 dolarów.

Osoby posiadające najnowsze systemy operacyjne Windows Vista i 7 (również w wersji 64-bit) nie muszą się martwić o to czy Icewind Dale się uruchomi, bo ten został dostosowany do aktualnych wymogów.

  • 1 strona
Wczytywanie...