posiadlosc
Icewind Dale

Aktualizacja działu Icewind Dale #2

Dodał: , · Komentarzy: 0
icewind dale

Jak obiecał, tak zrobił. Klawiatura Medivha nadal jest rozgrzana do czerwoności niczym wnętrze Smoczego Oka, a palce stukają w przyciski w tempie Magicznych Pocisków lecących w stronę bohatera znajdującego się “Na skraju śmierci”, co owocuje tym, że dział o “Icewind Dale” systematycznie zwiększa się o kolejne artykuły.

Tym razem sporemu powiększeniu uległa sekcja o NPC. Co można napisać jeszcze? Czekamy na więcej! Jak znam tego łapserdaka, konkretnych efektów będziemy mogli oczekiwać już niedługo.

Icewind Dale

Aktualizacja działu Icewind Dale

Dodał: , · Komentarzy: 0
icewind dale

Klasyka zawsze w cenie! Tak uważa Medivh i trudno się z nim nie zgodzić. Dlatego też facet postanowił kolejny raz zrobić coś kreatywnego i rozpoczął projekt systematycznej rozbudowy działu poświęconego kultowemu "Icewind Dale". Pierwsze efekty możemy obserwować już dziś!

Pierwsza paczka artykułów skupia się na kompleksowym opisie mieszkańców Easthaven, a także przeklętego przez los Kresselacka. Nie zabrakło też miejsca na kwestie związane z bestiariuszem i taktyką walki – te traktują o demonicznej Yxunomei oraz liszu Terikanie.

Icewind Dale

Icewind Dale: Enhanced Edition już po polsku

Dodał: , · Komentarzy: 2

30 października 2014 roku odbyła się premiera gry "Icewind Dale: Enhanced Edition". Zapewne wielu z Was nawet nie zainteresowało się produkcją, myśląc, że polonizacja pojawi się dopiero za rok, a może i za dwa lata. Mam dla Was dobrą nowinę.

icewind dale: enhanced edition

Spolszczenie gry "Icewind Dale: Enhanced Edition" jest już dostępne. Co więcej, można się nim cieszyć bez większych kombinacji, bowiem wystarczy nabyć grę i ustawić ojczysty język w jej opcjach.

Icewind Dale

Kiedy pojawiły się informacje o odświeżeniu gry "Baldur's Gate" przez studio Beamdog, zaczęto też spekulować, czy kolejnym krokiem nie będzie Enhanced Edition "Icewinda Dale". Okazuje się, że wcześniejsza praca firmy przyniosła sukces, więc chcą oni zająć się kolejnym klasykiem.

icewind dale: enhanced edition

Wiemy już, co pojawi się w "Icewind Dale: Enhanced Edition".

Icewind Dale

Icewind Dale w ofercie serwisu gog.com

Dodał: , · Komentarzy: 2

Może i dożyliśmy czasów, w których dobra oprawa wizualna jest jedną z podstaw do osiągnięcia sukcesu, ale i tak każdy, zwłaszcza ci starsi gracze, lubi sobie pograć w klasyki pochodzące jeszcze z XX wieku. Taką szansę daje serwis GoG.com stworzony jakiś czas temu przez firmę CD Projekt. Ostatnio dodanym tytułem do cyfrowej dystrybucji jest produkcja studia Black IsleIcewind Dale.

icewind dale, black isle

Ważąca 1,5 GB gra zawiera dodatkowo dwa rozszerzenia – Heart of Winter i Trials of The Luremaster. To nie koniec niespodzianek, bo każdy zakupujący ten tytuł w serwisie GoG.com otrzyma ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Jeremy’ego Soule’a, 24 grafiki, tapety oraz mapę świata. A jak się prezentuje cena? To wszystko zostało wycenione na 9,99 dolarów.

Osoby posiadające najnowsze systemy operacyjne Windows Vista i 7 (również w wersji 64-bit) nie muszą się martwić o to czy Icewind Dale się uruchomi, bo ten został dostosowany do aktualnych wymogów.

  • 1 strona
Wczytywanie...