dziki_lad

Icewind Dale w ofercie serwisu gog.com

1 minuta czytania

Może i dożyliśmy czasów, w których dobra oprawa wizualna jest jedną z podstaw do osiągnięcia sukcesu, ale i tak każdy, zwłaszcza ci starsi gracze, lubi sobie pograć w klasyki pochodzące jeszcze z XX wieku. Taką szansę daje serwis GoG.com stworzony jakiś czas temu przez firmę CD Projekt. Ostatnio dodanym tytułem do cyfrowej dystrybucji jest produkcja studia Black IsleIcewind Dale.

icewind dale, black isle

Ważąca 1,5 GB gra zawiera dodatkowo dwa rozszerzenia – Heart of Winter i Trials of The Luremaster. To nie koniec niespodzianek, bo każdy zakupujący ten tytuł w serwisie GoG.com otrzyma ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Jeremy’ego Soule’a, 24 grafiki, tapety oraz mapę świata. A jak się prezentuje cena? To wszystko zostało wycenione na 9,99 dolarów.

Osoby posiadające najnowsze systemy operacyjne Windows Vista i 7 (również w wersji 64-bit) nie muszą się martwić o to czy Icewind Dale się uruchomi, bo ten został dostosowany do aktualnych wymogów.

Komentarze

0
·
Mam IWD w Extra Klasyce i na Siódemce 64 bit śmiga jak złoto bez żadnych obiekcji, więc nie wiem, co oni "dostosowywali". Póki nie będą dawać gier w wersji pl, to dla mnie jest to temat ciekawostka - interesuje mnie tak samo, jak zmiana pośledniego admina na GameTrailers. Punkty w programie - owszem - zbieram, lecz bardziej dla sportu, niż dla możliwości zakupu gier na GOG.
0
·
Dostosowywanie polega na przykład na tym, że grę trzeba odpalići przetestować czy na różnych konfiguracjach 7 pójdzie. Z IWD było łatwo, ale już taki Fallout wymaga wymiany bibliotek bodajże D3D, bo inaczej silnik grafiki może pluć błędami. Wiem, bo sam się z tym męczyłem dwa tygodnie, żeby jakoś to popchnąć - nawet wirtualna maszyna nic nie dała. Pomogła wymiana jakiegoś dll obecna w jakimś fanowskim patchu. Wersja z GOG pewnie nie wymagałaby takich kombinacji.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...