Codzienna porcja informacji o Mass Effect 2

1 minuta czytania

Aż chce się powiedzieć smacznego! Nie minął nawet dzień od ujawnienia klasy Szpiega, a my serwujemy Wam kolejne informacje ze świata Mass Effect 2. Nie ukrywajmy – BioWare na krótko przed premierą swoich tytułów potrafi tak bardzo podgrzać atmosferę, że nawet sama Matka Natura jej nie ukrywa przed innymi. Przecież się ociepliło ostatnio, nie? ;-)

Jako pierwsze danie serwujemy tapetę, do której powstania wykorzystano jeden z momentów zwiastuna Parszywa dziesiątka, gdzie Thane, jeden z najniebezpieczniejszych zabójców w całej galaktyce, w kilka sekund powala na ziemię pięciu uzbrojonych ochroniarzy. Chętnych do zmiany tapety zapraszam pod ten adres.

mass effect 2, thane, bioware, tapeta, wallpaper, full cinematic trailer

Na drugie danie możemy zaoferować dwunastu minutowy gameplay, w czasie trwania którego zwiedzimy wnętrze nowej Normandii, której dodano oznaczenie SR2. Trzeba przyznać, że jedna połowa statku charakteryzuje się całkowicie nową budową, a druga jest bardzo zbliżona do starszego brata, o którego losach możecie przeczytać tutaj. Ostrzegam jednak, że jest to dosyć duże ujawnienie fabuły. W dalszej części filmu przedstawiona zostaje tajemnicza stacja, która wydaje się mieć jakiś związek z głównym wątkiem fabularnym. Zainteresowanych nowym gameplayem odsyłam na stronę Gamespotu.

Na deser zostały nowe avatary, którymi możecie przyozdobić swoje profile oraz lista osiągnięć do zdobycia, która została ujawniona na łamach portalu Xbox360Achievements.

Dużo jak na jeden dzień, nie? Nadal jednak będę się powtarzać mówiąc, że to jest BioWare – kto wie co nam zaprezentują jutro lub za kilka dni?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...