Jack

Tamer "Tamc." Bsoul sobota, 27 lutego 2010
jack

Młoda kobieta z tajemniczą i pełną przemocy przeszłością, w której doświadczyła wiele: należała do gangu, dołączyła do sekty i zgoliła włosy. Każdą śmierć upamiętnia tatuażem, które obecnie pokrywają całe jej ciało. Przez wiele lat była więziona w bazie Cerberusa, gdzie nazwano ją Obiektem Zero i torturowano, by sprawdzać oraz kształcić umiejętności biotyczne. Jej emocjonalna chwiejność nie najlepiej wpływa na fakt, że dzięki swym mocom może podnieść wroga i rzucić nim niczym śmieciem.

Jack jest niebezpieczna, niezrównoważona i bardzo brutalna, dlatego idealnie nadaje się do drużyny, którą tworzy Shepard. By pomogła mu w boju, trzeba udać się na Czyściec – ogromny statek więzienny. Tam należy odnaleźć kriokomorę, a następnie samą Jack.

Grając postacią męską, można prowadzić romans z Jack.

Klasa: Obiekt Zero

Broń:

 • Ciężkie pistolety
 • Strzelby

Moce:

 • Fala Uderzeniowa
 • Przyciągnięcie
 • Obiekt Zero
 • Amunicja Odkształcająca (odblokowany, gdy jest lojalna)

jack

Zdobycie zaufania

SPOILER

Aby zdobyć zaufanie Jack, trzeba wykonać zadanie Obiekt Zero, a w tym celu udać się na Pragię, wejść do ośrodka Teltin, w którym niegdyś przetrzymywano agresywną kobietę, i odszukać jej celę. Po zwiedzeniu celi, poznaniu przeszłości i powrocie do wspomnień, należy podłożyć bombę i czym prędzej uciekać na Normandię.

jack

Widok wybuchu przyniesie wewnętrzny spokój Jack, która obdarzy Sheparda swoim zaufaniem.

Obiekt Zero

Poziom 1

Koszt: 1 Pkt. Drużyny

Eksperymenty Jack z jej niezwykłymi zdolnościami zwiększają jej zdrowie i obrażenia od broni oraz skracają czas odnawiania jej mocy.

 • Zdrowie: +5.00%
 • Obrażenia od broni: +6.00%
 • Czas ładowania mocy: -6.00%

Poziom 2

Koszt: 2 Pkt. Drużyny

Eksperymenty Jack z jej niezwykłymi zdolnościami zwiększają jej zdrowie i obrażenia od broni oraz skracają czas odnawiania jej mocy.

 • Zdrowie: +10.00%
 • Obrażenia od broni: +12.00%
 • Czas ładowania mocy: -12.00%

Poziom 3

Koszt: 3 Pkt. Drużyny

Eksperymenty Jack z jej niezwykłymi zdolnościami zwiększają jej zdrowie i obrażenia od broni oraz skracają czas odnawiania jej mocy.

 • Zdrowie: +15.00%
 • Obrażenia od broni: +18.00%
 • Czas ładowania mocy: -18.00%

Poziom 4 (Nieokrzesany Adept lub Nieokrzesany Szturmowiec)

Koszt: 4 Pkt. Drużyny

Nieokrzesany Adept

Jack może teraz korzystać z pełni swoich zdolności biotycznych, co znacząco skraca czas regeneracji jej mocy.

 • Zdrowie: +20.00%
 • Obrażenia od broni: +18.00%
 • Czas ładowania mocy: -25.00%

Nieokrzesany Szturmowiec

Jack koncentruje swą bezwzględną energię na walce, zwiększając obrażenia od broni.

 • Zdrowie: +20.00%
 • Obrażenia od broni: +25.00%
 • Czas ładowania mocy: -18.00%

Komentarze

Vakarian___ · niedziela, 4 lipca 2010, 19:22
0
Jack to z pewnoscią postać o barwnej przeszłości jak to stwierdziła Kelly Jestem ciekaw co zmaluje w Mass Effect 3.
Gość_Ja* · sobota, 14 sierpnia 2010, 12:23
0
U mnie nic nie zmaluje, zginęła podczas misji.
Vakarian___ · wtorek, 24 sierpnia 2010, 20:58
0
Szkoda... ale tak to już bywa ;P A załatwiłeś ją specjalnie??
Courun Yauntyrr · wtorek, 24 sierpnia 2010, 22:50
0
Ja zabiłem ją, nie udało mi się zdobyć jej zaufania. Cóż, nie wiedziałem, że tak wyjdzie (do solucji nie zaglądałem), ale jakoś nie płakałem Ogólnie jak dla mnie sztuczna postać, którą na siło wepchnięto w ramy tej "złej", zaś jej misja, w zamierzeniu ciekawa, była nudnym oglądaniem nudnych pomieszczeń.
Vakarian___ · wtorek, 24 sierpnia 2010, 23:07
0
Dla mnie Jack to postać ciekawa,ale jeśli chodzi o postacie kobiece to najmniej mi sie podoba ( ogólnie...mimo ciekawej przeszłości). Jej misja nie była az taka straszna jak mówisz,ale spodziewałem się trohę większej liczby przeciwników gdy usłyszałem o istostach żywych w placówce od EDI. Co do jej lojalności to raz nie miałem wyboru i wziałem stronę Mirandy podczas kłótni jej i Jack ( miałem romans z panną Lawson więc Jack poszła się bujać) potem odzyskałem jej lojalność ale i tak miała mnie gdzieś. Nie umarła mi nigdy ale i tak nie jest w mojej ulubionej 5 ;P
Frey · wtorek, 24 sierpnia 2010, 23:30
0
Ten "spoiler" zdobycie zaufania jest błędny, wysadzenie ośrodka nie wystarcza, aby zyskać jej zaufanie, dodatkowo należy poprzeć ją podczas kłótni z Mirandą i dopiero wtedy Jack staje się lojalna.
Vakarian___ · środa, 25 sierpnia 2010, 11:13
0
Przeczytaj komentarz dokładnie Wyrażnie zaznaczyłem,że raz przy kłótni,która jest po wysadzeniu ośrodka, wziąłem stronę Mirandy przez co Jack stała sie nielojalna,ale potem na siłę udało mi się zyskac jej lojalność chociaż nie chciała ze mna już gadać.
Frey · środa, 25 sierpnia 2010, 11:21
0
A można wiedzieć, jak później "odzyskałeś" lojalność Jack? Bo faktycznie potem staje się bardzo mało rozmowna. Po za tym Vakarian, mi bardziej chodziło o treść artykułu, a nie Twojego komentarze
Vakarian___ · środa, 25 sierpnia 2010, 11:21
0
A jeśli chodziło ci o spoiler w artykule to przepraszam Nie zaglądałem jeszcze do tego spoilera misji lojalnościowej
Vakarian___ · środa, 25 sierpnia 2010, 11:24
0
Odzyskać jest dość łatwo..wystarczy mieć mega dawkę pkt renegata lub idealisty i pójść z nią pogadać..Oczywiscie w takim wypadku po takiej rozmowie nie mozna prowadzić z nią rozmów o niej i miec romansu a ona da ci za kazdym razem do zrozumienia gdy bedziesz próbował rozmawiać że ma cie gdzieś ;P
Gość_Maciek* · niedziela, 5 grudnia 2010, 12:42
0
Żeński Riddic, pierwsze co przychodzi do głowy, do tego ta ucieczka ze statku więziennego.
Vakarian___ · sobota, 11 grudnia 2010, 16:37
0
Uciekając ze statku więziennego zachowywała się jak jakiś terminator... mogła mi paru strażników zrzucić do dobicia, ale cóż zabawa i tak była przednia
Obserwator · piątek, 5 sierpnia 2011, 20:44
0
Ach nasza kochana Jack.W życiu nie widziałem takiej zakręconej i lubiącą przemoc,sex i narkotyki postaci (ha ha).Ogólnie to cieszy się moją sympatią ,ale nie romansowałem.Moce biotyczne ma nie głupie ,szczególnie fala uderzeniowa mnie cieszy.
eimyr · piątek, 5 sierpnia 2011, 21:13
0
Świetna przeciw Zbieraczom. Dla Adepta jej Przyciągnięcie pozwala na instant kill na wrogach bez tarcz, a fala uderzeniowa to wunderwaffe na huski. No i te komentarze na misjach... Dobra postać ogólnego przeznaczenia, ma tylko jedną wadę - jest strasznie papierowa i jeśli nie kontrolujemy jej pozycji, może się okazać, że ostrzeliwuje Sciona z odległości metra...

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...