szczury_wroclawia_szpital

Strzelby

Tamer "Tamc." Bsoul niedziela, 21 lutego 2010

Strzelba X-23d Katana

strzelba

Popularna wojskowa strzelba. Zabójcza na krótki dystans, ale nieskuteczna na większe odległości. Bardzo skuteczna przeciw tarczom i barierom biotycznym, słaba przeciw pancerzom.

Katana, wyprodukowana przez Ariake Technologies, to popularna broń najemników, powszechna również w koloniach atakowanych przez varreny.

Dostępność: podstawowa instalacja.

Strzelba szturmowa X-27d Sejmitar

strzelba

Elitarna wojskowa strzelba szybkostrzelna, zabójcza na krótki dystans, ale mało skuteczna z większej odległości. Bardzo skuteczna przeciw tarczom i barierom biotycznym, słaba przeciw pancerzom. Stanowi ulepszenie strzelby Katana.

Sejmitar, wyprodukowany przez Ariake Technologies, posiada dwa bliźniacze generatory efektu masy, zwiększające jego szybkostrzelność w stosunku do tradycyjnej strzelby. Broń tę stworzono dla najemników Zaćmienia, ale staje się coraz bardziej popularna wśród krogan z Krwawej Hordy.

Dostępność: podstawowa instalacja.

Lokacja: Illium (Komercyjny port kosmiczny).

Ciężka strzelba X-300d Claymore

strzelba

Bardzo rzadka krogańska strzelba. Na krótki dystans wyrządza ogromne szkody, na dłuższy jest mniej skuteczna. Dobra przeciw pancerzom, tarczom i barierom biotycznym. Stanowi ulepszenie strzelby szturmowej Sejmitar.

Claymore to broń zaprojektowana przez człowieka, ale używana głównie przez krogan, ponieważ nawet pojedynczy strzał daje odrzut na tyle silny, by złamać ludzką rękę. Duże pociski sprawdzają się przeciw opancerzonym celom. Przed powielaniem chroni ją wyrafinowana technologia zarządzania prawami produkcji (FRM), przez co jest niemożliwa do podrobienia i sprzedawana po zaporowej cenie.

Dostępność: podstawowa instalacja.

Lokacja: Uszkodzony Statek Zbieraczy (wyłącznie dla Żołnierza i Szturmowca).

Strzelba X-22e Patroszyciel

strzelba

Strzelba Lieberschaft 2180, określana mianem "Patroszyciela", to ludzki projekt cywilny, wyposażony w wyjątkową technologię generowania amunicji. Większość współczesnej broni palnej pobiera z bloku amunicyjnego odłamki czy kule, M-22a wykrawa natomiast z niego ząbkowane, metalowe kliny zdolne do lotu aerodynamicznego. Pozwala to drastycznie zwiększyć własności przeciwpancerne tych pocisków oraz – w porównaniu z nabojami standardowych strzelb – ich celność na długich dystansach. Projekt narusza wiele galaktycznych traktatów dotyczących uzbrojenia, w związku z czym M-22a nie trafił do wojskowych arsenałów.

Pojemność magazynku: +10%
Siła tarcz: +10%
Zdrowie: +10%

Dostępność: DLC (Sieć Cerberus).

Komentarze

Gość_haeressiarch* · środa, 15 czerwca 2011, 16:25
0
a co z opisem strzelby gethów?
Gość_szpieg* · czwartek, 6 października 2011, 22:50
0
nie ma takiego czegos jak strzelba gethów.
jest karabin szturmowy
eimyr · piątek, 7 października 2011, 00:15
0
Jest, została dodana w którymś z DLC. Artykuły powstawały, gdy jeszcze jej nie było.
Gość_Garm* · wtorek, 10 stycznia 2012, 17:51
0
za darmo z sieci cerberusa da sie wziac ta strzekbe patroszyciel?? jak tak porsze powiedzieć jak gram 1 raz dziękuje
eimyr · wtorek, 10 stycznia 2012, 20:07
0
Tak. Kiedy otrzymujesz dostęp do sieci Cerberusa, otrzymujesz też tę strzelbę. Konkretnie ten kawałek DLC nazywa się "Cerberus Weapon and Armor".

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...