Zaćmienie

2 minuty czytania

Żołnierz Zaćmienia

wrogowie, zaćmienie

Ochrona: Zdrowie

Żołnierze Zaćmienia są najprostszą jednostką tej organizacji najemników. W walce używają podstawowej broni, jaką jest karabin szturmowy. Nie korzystają z żadnych dodatkowych ochron, co czyni ich podatnymi na wszystkie umiejętności i rodzaje amunicji.

Ciężki żołnierz Zaćmienia

wrogowie, zaćmienie

Ochrona: Zdrowie

Pod względem ochrony, jednostki te nie różnią się niczym od wspomnianych wcześniej żołnierzy. W walce używają jednak ciężkiej broni, która może wyrządzić bardzo duże szkody w bliskim zasięgu. W przeciwnym wypadku gracz bez problemu zauważa lecący ze średnią szybkością pocisk, który bez problemu można uniknąć. Warto jednak likwidować ciężkich żołnierzy w pierwszej kolejności, bo ich zabicie nie jest trudne ze względu na małą odporność, a może znacząco ułatwić dalszą batalię.

Inżynier Zaćmienia

wrogowie, zaćmienie

Ochrona: Tarcze, zdrowie

Inżynierzy Zaćmienia potrafią korzystać z umiejętności technologicznych, które mogą zakłócić prace tarczy. W walce używają karabinów szturmowych. Ich zewnętrzną osłonę stanowią tarcze, które są podatne na umiejętność przeciążenia lub amunicję dysrupcyjną. Po ich utraceniu, podobnie jak większość jednostek, stają się wrażliwi na wszystkie moce.

Szturmowiec Zaćmienia

wrogowie, zaćmienie

Ochrona: Bariera, zdrowie

Szturmowcy Zaćmienia korzystają z prostej mocy biotycznej, która jednak skutecznie radzi sobie z paskiem stanu tarcz i życia. W walce używają strzelby, więc o ile w dalszym dystansie nie mogą wyrządzić wielkich szkód, to w bezpośrednim kontakcie pokazują zabójczość tej broni, która na większym poziomie trudności nie musi oddać wielu strzałów do naszego unicestwienia. Zewnętrzną ochronę stanowi podatna na odkształcenie bariera. Później jest już tylko pasek zdrowia.

UWAGA: Powyższe opisy ochron wrogów powstały w oparciu o standardowy poziom trudności.

Komentarze

0
·
Z tego co pamiętam, to są jeszcze komandosi zaćmienia.
0
·
tak samo z agentami w misji mirandy
0
·
HA,nigdy nie zapomnę Sióstr Zaćmienia i tego ich okrzyku : Dalej siostry Za pierwszym razem dziwnie się czułem rozwalając w 90% same kobiety ( reszta to mechy)
0
·
jest huba jescze legionista zaćmienia

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...