Pancerze

2 minuty czytania

Pancerz szturmowy Cerberusa

pancerz

Pancerz szturmowy Cerberusa stworzono z myślą o jednostkach szturmowych walczących z istotami lub oddziałami, które zdziesiątkowałby normalnych żołnierzy. Wojskowi zażądali spełnienia trzech wymogów: tarcz i pancerza zdolnych wytrzymać długotrwały ostrzał potężniejszego wroga oraz akumulatora pozwalającego regenerować ogniwo zasilające broni ciężkiej. Jedynym minusem pancerza jest jego ciężar, z którego jednak noszący go żołnierze są dumni. Ukuli nawet powiedzenie: "Chuchro na wejściu, mocarz na wyjściu".

 • Zapas amunicji do broni ciężkiej: +10%
 • Siła tarcz: +10%
 • Zdrowie: +10%

Dostępność: DLC (Sieć Cerberus).

Chitynowy pancerz Zbieraczy

pancerz

Cerberus skonstruował dla ciebie ten skafander na podstawie pozyskanej technologii Zbieraczy. Chitynowy pancerz Zbieraczy jest elastyczny i twardszy niż włókna balistyczne. Dzięki organicznej konstrukcji posiada zdolność regeneracji uszkodzeń, a podobna do mięśni tkanka wspomaga ruchy noszącego, dzięki czemu jest wygodny pomimo swojej wagi.

 • Premia do regeneracji: +10%
 • Prędkość szarży: +10%
 • Zdrowie: +20%

Dostępność: DLC (Edycja Kolekcjonerska oraz Cyfrowa).

Pancerz Krwawych Smoków

pancerz, pancerz krwawych smoków

Ten pancerz, stworzony na potrzeby Ziemskich Mistrzostw Walk Miejskich (EUCC), został sprawdzony w polu bodaj jeszcze bardziej rygorystycznie niż uzbrojenie ochronne współczesnych armii. Wykorzystuje wyjątkowe ogniwa paliwowe kosztujące tyle, co roczny kontrakt pierwszoroczniaka EUCC. Mikrokomputer pancerza znakomicie adaptuje się do potrzeb lepszych omni-kluczy, barier kinetycznych czy wzmacniaczy biotycznych, zapewniając bezbłędną współpracę. Na osłonach korpusu i ramion widnieje logo Krwawych Smoków z Edmonton, a wnętrze pancerza zdobią podpisy wszystkich członków drużyny. Nie wiadomo, kiedy i jak pancerz wszedł w posiadanie Człowieka Iluzji, jednak wielu podpisom towarzyszą dopiski w stylu "[wulgaryzm] te gethy!" czy "Wracaj szybko do zdrowia, Shepard!!!".

 • Siła tarcz: +10%
 • Obrażenia od mocy technologicznych i biotycznych: +15%

Dostępność: DLC (Przy zakupie Dragon Age).

Pancerz Terminusa

pancerz, pancerz terminusa

Dzięki hermetycznemu zamknięciu i niezależnemu zasobnikowi tlenu, pancerz Terminusa może być wykorzystywany w próżni oraz na planetach o ekstremalnych warunkach pogodowych. Komputer pokładowy obsługuje pakiet oprogramowania bojowego; dodatkowo chroni użytkownika przed czujnikami termicznymi, kierując ciepło organizmu ku stopom i wydalając je w grunt.

 • Prędkość szarży: +10%
 • Siła tarcz: +15%
 • Zapas amunicji do wszystkich broni: +10%

Dostępność: DLC (Preorder w sklepie gram.pl).

Pancerz Inferno

pancerz

Pancerz Inferno, stworzony specjalnie dla agentów polowych Cerberusa, został wyposażony w WI wykrywającą oznaki stresu i obrażeń fizycznych. Pozwala to na ocenę stanu żołnierzy, ale jest pomocne w każdej sytuacji o podwyższonym ryzyku. Komputer pokładowy pancerza zarządza również wzmacniaczami biotycznymi i omni-kluczem, a system hydraulicznego wspomagania ruchu niweluje dużą wagę tego stroju.

 • Premia do negocjacji: +10%
 • Obrażenia od mocy technologicznych i biotycznych: +10%
 • Prędkość szarży: +10%

Dostępność: DLC (Preorder w innym sklepie niż gram.pl).

Komentarze

0
·
Jak zdobyć ten z Inferno (jaki sklep) i co to preorder?
0
·
Preorder to zamówienie gry przed premierą.
Inferno Armor nie da się już zdobyć, chyba, że jakiś sklep sprzeda Ci razem z kodem. Właściwie wszystkie sklepy poza gram.pl dawały Inferno Armor przed premierą. Teraz będzie on dostępny w nowym płatnym DLC.
0
·
Mówili, że po aktywowaniu sieci Cerberusa będę mieć 1200 punktów BioWare, ale ich nie mam, a aktywowałem kod. O co chodzi?
0
·
Kto tak mówił i gdzie?
0
·
BioWare tak napisało więc... to chyba prawda.
0
·
Chciałbym się dowiedzieć gdzie BioWare tak napisało, bo nic mi na ten temat nie wiadomo.
0
·
eeee...1200 punktów, nikt o takim czymś nie wspominał....a co do pancerzy, w walce są przydatne ale mówiąc szczerze tylko Pancerz Krwawych Smoków jakoś wygląda.
0
·
Błagam pomocy!!!Od miesiąca się męczę i nadal nie wiem gdzie wpisać ten cholerny kod aktywacyjny z Dagon Age!!!Proszę o szybkom pomoc.
0
·
Zapomniałem że o "Pancerz Krwawych Smoków"mi chodziło sorry.
0
·
0
·
JA TAM MAM TYLKO "Odzyskaj kod"moze dlatego że dragon ake aktualizowałem.
0
·
juz sobie poradziłem to błąd storny.Jej człowieku bardzo ci dziękuje
0
·
Pancerz Dragona wygląda super, ale szkoda, że nie przyda się zbytnio żołnierzowi.
0
·
Inferno można zdobyć w Pakiecie Wyrównawczym za 160 BW Pojnts
0
·
Przepraszam - czy ktoś mógłby mi powiedzieć krok po kroku jak pobrać pancerz zbieraczy z pudełkowej edycji kolekcjonerskiej (PC)?

Bardzo dziękuję.
0
·
jak zdobyc pancerz terminusa??
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arkady dnia czwartek, 23 grudnia 2010, 12:20 napisał

Przepraszam - czy ktoś mógłby mi powiedzieć krok po kroku jak pobrać pancerz zbieraczy z pudełkowej edycji kolekcjonerskiej (PC)?

Bardzo dziękuję.


Podejrzewam, że w pudełku znalazł się kod. Jeśli tak, to wchodzisz na http://social.bioware...edeem_code.php (musisz mieć tam swoje konto i się na nim zalogować). Wpisujesz kod na podanej stronie i w grze już będziesz miał ten pancerz.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik marqiu dnia niedziela, 16 stycznia 2011, 23:33 napisał

jak zdobyc pancerz terminusa??


Zdaje się, że ten pancerz był dostępnych tylko dla tych, co zamówili grę w preorderze.
0
·
a teraz nie da się go jakoś inaczej zdobyć???
0
·
Jedynie być może na jakiś aukcjach, albo podowiadywać się, czy ktoś ma nieużyty kod.
0
·
dzięki, ale na jakich ałkcjach?
0
·
Nie wiem, zgadywałam, że może gdzieś na allegro czy innym ebay'u ktoś może sprzeda. Może.
0
·
Bardzo wielkie dzieki
0
·
dla minie najlepszy to pancerz zbieraczy puźniej terminusa a dalej krwawych smoków

osiągami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
·
Jakoś nigdy nie brałem tychże pancerzy pod uwagę.Zwykle biegałem Shepardem lub Shepardową w zwykłym pancerzu ulepszonym w jakieś tam bajery.Zawsze udało mi się stworzyć genialny wygląd tego kombinezonu
Stwierdzam też, że przedstawione pancerze ładnie się prezentują

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...