Błękitne Słońca

1 minuta czytania

Żołnierz Błękitnych Słońc

wrogowie, błękitne słońca

Ochrona: Zdrowie

Żołnierze Błękitnych Słońc są podstawową i najczęściej spotykaną jednostką na polu bitwy. Dysponują standardowo karabinem szturmowym, a ich ochronę przed obrażeniami stanowi jedynie pasek zdrowia, który jest wrażliwy dokładnie na wszystko.

Ciężki żołnierz Błękitnych Słońc

wrogowie, błękitne słońca

Ochrona: Zdrowie

Ciężki żołnierz Błękitnych Słońc różni się od poprzedniej jednostki tylko posiadaną spluwą. Jest nią ciężka broń, która skutecznie zadaje obrażenia w bliskim zasięgu. W dalszym również może nas ranić, ale uniknięcie takowego pocisku jest możliwe i w dodatku nietrudne. Ze względu na małą odporność proponuję jednak likwidować ciężkich żołnierzy jak najszybciej, bo ciągłe unikanie pocisków uniemożliwia prowadzenie skutecznego ostrzału.

Legionista Błękitnych Słońc

wrogowie, błękitne słońca

Ochrona: Tarcze, zdrowie

Legioniści Błękitnych Słońc dysponują umiejętnościami technologicznymi, za pomocą których mogą zablokować tymczasowo pracę naszych tarcz. W walce używają karabinów szturmowych, co czyni ich skutecznymi jednostkami na dalekie dystanse. Zewnętrzną ochronę stanowią podatne na amunicję dysrupcyjną i przeciążenie tarcze.

Centurion Błękitnych Słońc

wrogowie, błękitne słońca

Ochrona: Tarcze, zdrowie

Jednostka ta różni się od Legionistów Błękitnych Słońc tylko tym, że dysponuje nie karabinem szturmowym, a strzelbą. Łatwo więc nawsuwa się wniosek, że o ile na dalszym dystansie są chodzącymi tarczami (w przenośni i dosłownie; patrz zewnętrzna część ochrony), to w bliskim zasięgu mogą wyrządzić sporo szkód i zamieszania. W pierwszej kolejności ochronę przed obrażeniami zapewniają im tarcze, po których zniszczeniu ujawnia się pasek zdrowia.

UWAGA: Powyższe opisy ochron wrogów powstały w oparciu o standardowy poziom trudności.

Komentarze

0
·
Wiesz, że na hardcore i insanity wszyscy przeciwnicy mają tarcze albo armor? ;p Nawet varren ma armora.
0
·
Nie wątpimy, jednak nasze opisy tyczą się wyłącznie standardowego poziomu trudności.
0
·
O ile centurioni to pikuś to legioniści to inna bajka....Wśród Błękitnych Słońc są najpotężniejsi. Doliczając do tego towarzyszy w postaci ciężkich żołnierzy można było sie spotkac z ciepłym powitaniem.....no cóż zawsze trochę wiecej taktyki nie zaszkodzi
0
·
Istnieją jeszcze Dowódcy Błękitnych Słońc, jako osobny rodzaj najemników.
0
·
Musze przyznać, że potrafili dokopać, ale odpowiednia taktyka i dowódca leżał. Z tego co pamiętam, to najwięcej dowódców pojawiało się w Czyśćcu na końcu na wyższych poziomach trudności.
0
·
Mi też troszkę krwi tam napsuli, ale tak jak piszesz trochę taktyki i padali . Grałem na poziomach weteran i trudniejszych, więc może na niższych ich nie ma?
0
·
Dowódcy są też na standardowym poziomie trudności, choć nie wiadomo czemu są strasznie podatni na działanie biotyki. Pomimo tarczy i pancerza. Praktycznie każdy biotyczny atak bardzo ich tłucze. Pewnie na wyższych poziomach już nie jest tak łatwo.
0
·
Na wyższych poziomach nie uszkodzisz biotyką nikogo z tarczą albo pancerzem. Oczywiście, Warp rozrywa świetnie bariery i pancerze, ale na powalenie czy podniesienie nie ma co liczyć.
0
·
a naczelnik kuril na czyścu to co ?
0
·
A Naczelnik Kuril to miniboss, więc nie umieściliśmy go tutaj, żeby ludziom nie spoilować. Poza tym... Ten artykuł miał dawać generalną wizję tego, czym Słońca będą nas męczyć w każdym starciu. Kuril pojawia się raz.
0
·
Ale i tak jest trudny, bo ma generowane tarcze i zjawę, i jeszcze otacza się przywódcami Błękitnych Słońc.
0
·
Czy ja wiem, czy on taki silny... Grałem na weteranie i wyższych i jakoś za żadnym razem mi problemu większego nie sprawił. Po usunięciu tarcz i wszystkich jego żołnierzy, bez czyjegokolwiek wsparcia był dość łatwy do zabicia, nawet jeśli posiadał zjawę.
0
·
Podczas misji Zaeeda jest jeszcze piro Błękitnych Słońc.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...