Kelly Chambers

1 minuta czytania

kelly chambers

Podoficer Cerberusa, asystentka Sheparda i pokładowy psycholog w jednym. Jej głównym zadaniem jest przypominanie Shepardowi o poczcie i spotkaniach, dba też o dobre samopoczucie reszty załogi. Często dzieli się przemyśleniami na temat członków drużyny. Kelly chętnie spoufala się z Shepardem, co może prowadzić do romansu między nimi. Kelly dołączyła do Cerberusa, wierząc, że ten działa ku dobru ludzkości. Przed zarzutami o gatunkizm, broni Cerberusa, twierdząc, że każdy najbardziej dba o własne interesy, a chęć rozwoju całej galaktyki nie jest w konflikcie z chęcią jak największego rozwoju ludzkości. Zapytana, odpowiada, że przeniesienie ją na Normandię jest dla niej niezwykłym przeżyciem i choć jest przerażona wizją misji samobójczej, ufa Shepardowi od samego początku.

Za każdym razem, gdy zagadniemy Kelly po zdobyciu nowego członka drużyny, powie nam o nim dwa zdania, zazwyczaj w żartobliwy sposób.

Komentarze

0
·
"Romans" z kobietą Shepardem kończy się co najwyżej opiekowaniem się rybkami Shepardówny. (Przynajmniej tylko takie zakończenie romansu udało mi się odkryć)
0
·
Da się zorganizować coś śmielszego. Zdaje mi się, że Kelly chętnie wpadnie do kajuty Sheparda, niezależnie od płci komandora.
0
·
Dziwne, ja grałem FemShep i po wysadzeniu bazy zbieraczy mogłem zaprosić ją do kajuty i posadzić sobie na kolana i pooglądać taniec Zdaje mi się, że jest to jedynie możliwe wtedy, gdy Shepard z nikim nie ma romansu.
0
·
Do mnie jakoś Kelly nie przemówiła na tyle by zacząć z nią romans. Znacznie bardziej odpowiada mi Tali czy Miranda
0
·
Zakochałem się w niej <3 Jest taaaaaaka słodka!!!!
0
·
Mi udało się tylko o rybkach z nią gadać... może z tym siedzeniem na kolanach to później.....

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...