Inżynierowie Daniels i Donnely

1 minuta czytania

gabriellakenneth

Gabriella Daniels oraz Kenneth Donnelly zarządzają systemami energetycznymi i napędowymi statku. Są przyjaciółmi, ukończyli akademię techniczną w tej samej klasie. Kenneth Donnelly po ataku Gethów publicznie wyraził swoją opinię o odmawianiu zasług Shepardowi, ocierając się o niesubordynację. To wystąpienie przyciągnęło uwagę Człowieka Iluzji, który zaproponował mu pracę nad Projektem Łazarz. Gabriella naciskała Cerberusa tak długo, aż przyjęli ich oboje, ponieważ uważała, że Kenneth nie poradzi sobie w pojedynkę, a razem stanowią zgrany zespół. Kenneth często wydaje się być nieświadom mrocznej strony działań Cerberusa, do którego dołączył, ponieważ chciał kopać tyłki Zbieraczom. Z kolei fascynacja Gabby napędami zostaje zaspokojona na pokładzie Normandii. Oboje chętnie zaprzyjaźniają się z Shepardem, a nawet zapraszają go na przyjacielską partyjkę pokera.

Komentarze

0
·
Zabawna dwójka - warto ich odwiedzać po każdej misji, by posłuchać komentarzy (; - choć w angielskiej wersji językowej brzmią lepiej, szczególnie Kenneth z wyraźnie szkockim akcentem
0
·
Komentarze mają faktycznie dobre, nawet w polskiej wersji. Właśnie dzięki nim polubiłem tę dwójkę.
0
·
Mi z jakiejś przyczyny bardziej przypadli w polskiej wersji. Może dlatego, że tak ich pierwszy raz usłyszałem? A może z powodu swobody z jaką mówili. Tak czy inaczej to niezła ekipa.
0
·
Ta dwójka jest super.Mają świetne komentarze na temat naszych towarzyszy.Lubię ich w polskiej wersji jak widzę nie tylko ja. .
K-"Gabby Normandia jest kobietą?"
G-"Oczywiście że jest.To najsłodsza dziewczyna na świecie"
K-"Edi też,Tali na pewno"
G-"O co ci chodzi Kenneth?"
K-"Chodzi mi oto że jestem jedynym męski pierwiastkiem na tym pokładzie"
G-"Ależ z ciebie fajfus"
K-"Widzisz o czym od razu pomyslałaś"
Oczywiscie to jest tylko przytoczona rozmowa.Inne też są całkiem zabawne.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...