Zombie – Pomioty

1 minuta czytania

pomiot

Mimo że losy gatunków schwytanych przez Zbieraczy nie są w ogóle znane, humanoidalne kształty w pewnej części każą snuć na ten temat najpotworniejsze domysły. Budową i kształtem czaszki pomiot przypomina człowieka lub asari. Jego kości pokrywane są przez metaliczną żywicę. Pośmiertne analizy ciał pomiotów wykazały, że odcień ich skóry jest podobny do zombie Żniwiarzy, ale ich transformacja wydaje się być znacznie bardziej pogłębiana. Pomioty podobnie jak ich słabsi bracia są cybernetycznie modyfikowane w nanoskali, w wyniku czego mogą działać nawet w próżni. Główne części ciała są ze sobą połączone za pomocą przewodów, a nie mięśni czy naczyń krwionośnych, jak u większości ras. Jedno z ramion zostało zastąpione konstrukcją umożliwiającą zamontowanie dużego karabinu, co doprowadza do tego, że pomiot staje się człekokształtną platformą bojową, a plecy i głowa podtrzymują mięsisty wór.

Owy wór zawiera tkankę mózgową i rdzeniową, której jest zbyt wiele, by mogła pochodzić od jednej tylko ofiary. Taki stan rzeczy każe sugerować, że pomiot to połączenie kilku istot, z których jedna służy jako szkielet, a pozostałe zapewniają tkanki na zdecentralizowany, półmechaniczny układ nerwowy. Dzięki takiemu zabiegowi pomioty są bardzo odporne na obrażenia postrzałowe; nawet strzał w głowę nie musi się okazać śmiertelny.

Jednakże broń pomiotów wskazuje na to, że te hybrydy posiadają jakieś żywe tkanki albo przynajmniej częściowo podlegają takim samym reakcjom elektrochemicznym jak ludzcy biotycy. Broń wywołuje potężny efekt odkształcenia, co jest spójne z faktem, że w rozbudowanym układzie nerwowym pomiotu widać grudki piezo. Biorąc pod uwagę rzadkość ludzkich biotyków, wydaje się prawdopodobne, że owe drobne grudki piezo odkładają się podczas transformacji i nie wynika z wykorzystania biotyka jako jednej z ofiar.

Komentarze

0
·
Na szalonym poziomie jest mocny. Walcz z nim, jeśli dookoła ciebie biega ok. 10 zombie.
0
·
On ogólnie jest wkurzającym przeciwnikiem.
0
·
Racja, pomiot może i ma to działko rozwalające Sheparda po 2-3 strzałach i wstrzymujące regenerację,ale największy problem to zawsze te zombiaki latające dookoła. O ile na niższych poziomach można je łatwo rozwalić rzutem czy falą uderzeniową to na tych najwyższych już jest gorzej bo mają pancerze. tak więc nawet jeśli uniknęło się wolniejszego pomiota to można było łatwo zginąc przez ciosy zombie.....
0
·
najbardziej widowiskowo sobie z nim radzi szpieg.
Jak strzeli z kamuflażu z "Wdowy" to ten pancerz pieknie schodzi w dół
ale oczywiscie jest jednym z twardszych przeciwników w grze.
Na szaleńczym poziomie trzeba takich hitów wykonać kilka gdzie zwiastun pada na 2
0
·
idzie na hita z modliszki ale trzeba trafić w niebieską kropke nogi odlatuja jak innym zombie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...