Vorche

1 minuta czytania

vorche

Z wyglądu przypominają skrzyżowanie ssaka z gadem, ale nie mają odpowiednika wśród organizmów ziemskich. Mają humanoidalne kształty, ale ich „grona” komórek macierzystych są podobne do posiadanych przez płazińców żyjących na ziemi. Uszkodzone komórki vorchów potrafią się przekształcić w wyspecjalizowane struktury, które są zdolne złagodzić stres lub uleczyć w bardzo krótkim czasie obrażenia. Przykład transformacji to grubsza skóra po odniesieniu ran, adaptacja płuc do atmosfery niesprzyjającej oddychaniu lub silniejsze mięśnie w warunkach zwiększonej grawitacji. Zmiany nie zachodzą w czaszce i mózgu, a same Vorchy rzadko dokonują więcej niż jednej transformacji swojego ciała.

Rasa ta często dokonuje wzajemnych ataków, co skutkuje większą siłą, wytrzymałością i bystrością ich młodych. Mówiąc w skrócie: vorche uznają zadawanie bólu za normalny sposób komunikacji. Średnia wieku tych istot wynosi zaledwie 20 lat, co skutkuje tym, że bardzo niewielki odłam vorchów uczy się w kierunku konkretnego zawodu. Są w stanie jeść niemal wszystko i oddychać niemal wszystkim, więc większość społeczeństwa uważa je za szkodniki i nie dopuszcza do integracji z przyczyn rasistowskich. Wyjątkiem są krogańscy najemnicy, którzy bardzo chętnie przyjmują przedstawicieli tej rasy w swoje szeregi.

Komentarze

0
·
Co różni Vorcha od Varrena? To, że Vorche umieją trzymać broń i rzadziej robią pod siebie.
0
·
Varreny jeszcze się ślinią Vorche są śmieszne. Wkurzają sie jak za dużo sie gada
0
·
podobny do mojego brata
0
·

Cytat

podobny do mojego brata

No nie! Takiego komentarza jeszcze nie czytałem.Rozwaliłeś mnie totalnie
Hm Vorche nie byli akurat trudnymi przeciwnikami dla mnie chociaż ci którzy posiadali miotacze rakiet to wkurzali mnie strasznie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...