Błękitne Słońca

Czytano: 8185 razy
błękitne słońca, organizacje

Największa, chociaż pozostająca w równowadze sił, organizacja przestępcza działająca w obrębie Układów Terminusa. W jej skład wchodzą głównie ludzie, Turianie oraz Batarianie. W porównaniu z pozostałymi grupami, Słońca mają najszersze spektrum działania, nie ograniczające się wyłącznie do Skylliańskiego Pogranicza, gdzie ich działalność jest najbardziej nasilona.

« Kliknij, aby zobaczyć

Aktualnie działalność Błękitnych Słońc nie ogranicza się jedynie do prowadzenia ochrony. Gang bierze udział w kilku większych przedsięwzięciach, powodując ciągłe spotkania swoich członków z Shepardem. Na Omedze grupa ta kontroluje obszary mieszkalne, zaprowadzając względny spokój i eliminując niezrzeszonych przestępców. Poza planetą zajmuje się przemytem, kradzieżami oraz służy jako siła najemna.

« Kliknij, aby zobaczyć

Ze wszystkich organizacji przestępczych Słońca mają najliczniejsze szeregi. Batarianie, Turianie i ludzie, mocno uzbrojeni i jeszcze lepiej opancerzeni, są siłą, z którą zawsze należy się liczyć. Szerokie wykorzystanie sił wsparcia, takich jak ciężka piechota rakietowa, okazjonalne wprowadzanie do walki mechów oraz przede wszystkim wykorzystanie potwornie wytrzymałych żołnierzy szturmowych czyni z nich potężnego przeciwnika. Turianie znajdujący się w grupach uderzeniowych często mają tytuł Legionisty albo Centuriona, wyposażeni w strzelbę i chronieni przez tarczę oraz pancerz stanowią śmiertelne zagrożenie, jeśli przebiją się między szeregi wroga. Wykorzystanie ataków technicznych i biotycznych nie jest powszechne, ale zdarzają się bojownicy chronieni barierami.

Każdy członek Błękitnych Słońc nosi tatuaż oznaczający przynależność do gangu. W czasie operacji pod przykrywką jest on czasem zmazywany, ale tylko po to, by nałożyć go z powrotem po zakończeniu misji.

« Kliknij, aby zobaczyć

Autor: eimyr
Dodano: środa, 24 marca 2010

Komentarze

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się aby dodawać komentarze! Nie masz konta? Załóż nowe!