Zbieracze

2 minuty czytania

Sonda Zbieraczy

wrogowie, zbieracze

Ochrona: Zdrowie

Sondy Zbieraczy są najprostszymi jednostkami bojowymi tej rasy. Nie posiadają żadnych dodatkowych środków ochrony, co czyni je bardzo podatnymi na różne rodzaje amunicji oraz umiejętności biotyczne. Dodatkowo ich zdrowie nie stoi na bardzo oszałamiającym poziomie. W walce używają karabinów szturmowych.

Strażnik Zbieraczy

wrogowie, zbieracze

Ochrona: Bariera, zdrowie

Strażnicy Zbieraczy władają umiejętnościami biotycznymi. Dzięki nim nie ograniczają się tylko do karabinu szturmowego, bo na polu bitwy potrafią uderzyć biotyczną kulą podpalającą cel oraz wytworzyć tarczę, która po pochłonięciu pewnej liczby obrażeń lub po upływie określonej ilości czasu znika. Ich zewnętrzną ochronę stanowi bardzo podatna na odkształcenie bariera biotyczna, po której unicestwieniu można się dobrać do paska zdrowia. Wtedy jednostka jest już w pełni wrażliwa na wszelkie umiejętności i rodzaje amunicji.

Zabójca Zbieraczy

wrogowie, zbieracze

Ochrona: Bariera, zdrowie

Ten typ jednostki nie korzysta w walce z biotyki, ale jako broni używa karabinu plazmowego, który potrafi wyrządzić bardzo duże szkody. Zabójcy, podobnie jak Strażnicy Zbieraczy, dysponują barierą, która w pierwszej kolejności chroni ich przed obrażeniami.

Zwiastun

wrogowie, zbieracze

Ochrona: Bariera, pancerz

Zdecydowanie najgroźniejsza z jednostek Zbieraczy. Na polu bitwy zawsze pojawia się tylko jeden Zwiastun, ale po jego śmierci po chwili inny ze Zbieraczy ulega transformacji. Zwiastun dysponuje karabinem szturmowym, ale zdecydowanie częściej korzysta ze swoich potężnych mocy biotycznych, do których zaliczają się dwie ogniste kule: mniejsza, podpalająca trafiony cel oraz większa, zadająca naturalnie większe obrażenia oraz potrafiąca nas chwilowo wystawić na cel przeciwników nawet gdy jesteśmy za zasłoną. Zewnętrzną ochronę Zwiastuna stanowi bariera, po której zniszczeniu ujawnia się jego pancerz. Ten zapewnia mu ochronę przed umiejętnościami biotycznymi. Aby zwiększyć szybkość jego zniszczenia, należy użyć amunicji zapalającej lub mocy związanych z tym żywiołem.

UWAGA: Powyższe opisy ochron wrogów powstały w oparciu o standardowy poziom trudności.

Komentarze

0
·
Zwuastun...całkiem mocny kolo na wyzszych poziomach robi porządne kuku, na niższych mówiąc szczerze więcej gada niż atakuje ale i tak wystarczy chwila nieuwagi by zapłacić najwyższą cenę. Mnie znacznie bardziej przerażają w armii Zwiastuna pomioty niż Zbieracze ale nie ukrywam,że w większej liczbie sa grożne
0
·
szpieg, zabójca,kamuflaż zabójcy, wdowa +max upgrade do snajperek i zwiastun pada na 2 hity w głowę na szaleńczym poziomie trudności gdzie taki pomiot zdycha przy 6-7 strzale
0
·
na szaleńczym poziomie trudność zwiastun idzie na hita jak się przemienia i strzeli mu sie w szyje

Z WDOWY + KAMUFLASZ ZABÓJCY = DEAD

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...