Pretorianie

1 minuta czytania

pretorianie

Ze względu na swój pancerz i budowę porównywani są do latających czołgów przypominających skrzyżowanie ośmiornicy z olbrzymim krabem. W rzeczywistości są to mordercze maszyny niewiadomego pochodzenia.

W ich budowie znajdują się niewykorzystane układy ciał licznych zawartych w nich istot ludzkich. Do walki na krótkich dystansach wykorzystują wystrzeliwane z oczu strumienie z cząsteczek, które są również wykorzystywane do odtwarzania ich tarcz. W ciągu kilku godzin od śmierci pretorianina jego elementy organiczne ulegają rozkładowi, a mechanizmy zamieniają się w popiół. Jeden okaz udało się zbadać w kilka minut po śmierci – wyniki sekcji każą sugerować, że i elementy biologiczne i mechaniczne są rozkładane przez nanoboty, które po wykonaniu celu same podlegają procesowi samozniszczenia.

Potwierdzenie tej hipotezy tłumaczyłoby również trzy udokumentowane przypadki wypuszczenia przez pretorianina chmury neurotoksyn, powodujących paraliż oddechowy i niemal natychmiastową śmierć lub nawet zmiany postaci ofiary w taką chmurę. W jednej z placówek badawczych oględziny pretorianina doprowadziły do śmierci 17 żołnierzy. W związku z tym, zaleca się stosowanie w pobliżu tych martwych istot aparatów oddechowych.

Komentarze

0
·
Ma być PROTEANIE, a nie pretorianie. xD
0
·
Za mało wiesz, dobry człowieku, za mało wiesz. Dobrze jest.
0
·
Specjalnie odpaliłem jedynkę i tam "jak byk" na samym początku Anderson mówi: "Znaleziono przekaźnik, Proteański". Nawet w mass effect 2 wróciłem się do jednej z misji, gdzie walczyłem z owym "Pretorianem" i pisze, że nazywa się on "Proteanin".
0
·


[Dodano po 12 minutach]

Swoją drogą, zapraszam Cię do tego artykułu o PROTEANACH.
0
·
Hah... Lol...

Hej hej Sherlocku

To jest pretorianin...Taki duuuuuży, latający i wolno poruszający się koleś, który szczela takim faaaajowskim laserem.

SPOILER

I jeszcze raz ktoś mi moje "szczela" poprawi to w łeb szczele.
0
·
Dobrze jest - Zbieracze chyba byli Proteanami, ale nie jestem do końca pewien.
0
·
Zbieracze to proteanie.PRETORANIE(Pisze wyraznie) to nie PROTEANIE
0
·
on nie powinien zaliczać się do ZBIERACZY!!!???
0
·
a jeśli już chodzi o nazwe pretorianie .
proteanie wymarli 50 000 tys. lat temu oni zrobili żniwiarzy
0
·
Wie ktoś może jak go zabić, pierwszy raz gram w tę grę jedynki nawet nie ściągałam(słyszałam że cienka) i mam problem z zabiciem tego sukinsyna. Wielkie dzięki za pomoc!
0
·
@gość_rita_a_a*
Cóż nie pozostawimy uroczego pytania bez odpowiedzi.Na pretorianina nie znalazłem określonej taktyki. Utrzymywałem nieco daleki dystans od jego zasięgu i sam korzystając z mocy biotycznych np. odkształcanie albo technicznych: spalanie walczyłem z robotem.Zawsze możesz też użyć swoich towarzyszy jako mięso armatnie czy wabiki na niego.Może to poskutkować

I taka mała uwaga od mnie: Pierwsza część gry Mass Effect jest warta ciężko zarobionych pieniędzy.Na pewno byś się przy tej grze dobrze bawiła.W każdym bądź razie możesz zakupić bo jest jak najbardziej warto.
0
·
Miotacz cząsteczek i snajperka. Dołożyć do tego odpowiednią amunicję i takie moce jak spalanie i odkształcenie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...