Handlarz Cieni

1 minuta czytania

Handlarza Cieni trudno zakwalifikować do organizacji, jednak traktować go jako pojedynczą osobę jest jeszcze trudniej. Kryptonim, pod jakim się ukrywa, może oznaczać zarówno kogoś konkretnego, jak i całą organizację. Nic na jego temat nie jest wiadome, nic nie jest pewne, ale agenci Handlarza mogą być spotkani w całej galaktyce. Za ich pośrednictwem Handlarz manipuluje informacjami, zdobywa je i sprzedaje temu, kto zapłaci najwięcej. Znany jest ze swego braku moralnych wątpliwości odnośnie tożsamości kontrahentów oraz bezwzględnych metod działania, gdy na czymś mu (jej?) zależy.

Jeden z Agentów, Barla Von, odnosi się do Handlarza jak do pojedynczego mężczyzny, ale zaznacza, że jego zdaniem jedna osoba nie byłaby w stanie ogarnąć tak wielkiej liczby zadań, wpływów, agentów i transakcji. Za teorią jednego człowieka przemawia głównie fakt, że wszyscy odnoszą się do Handlarza w ten sposób.

Dane zbierane przez niego dotyczą bardzo wielu dziedzin życia, mają tylko jedną cechę – są tajne i bardzo pożądane. Jednymi z nich były nagrania będące w posiadaniu Tali, dowodzące winy Sarena, drugimi dane na temat Cerberusa wyniesione przez Sheparda z ich bazy. Handlarz Cieni zgodził się też odnaleźć oraz dostarczyć ciało Sheparda Zbieraczom, ze Żniwiarzem będącym drugą stroną kontraktu. Liara T'soni próbowała mu w tym przeszkodzić, co nieomal nie skończyło się jej śmiercią. Teraz młoda Asari również handluje informacjami, ale jej głównym celem jest odnalezienie Handlarza i zniszczenie go.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...