riese

Przywódca Zbieraczy

eimyr wtorek, 2 marca 2010
przywódca zbieraczy

Jeszcze bardziej tajemniczy, bo nigdy nie spotykany osobiście przywódca, pełni dla pozostałych Zbieraczy rolę królowej roju. Jego płeć jest nieznana, podobnie jak motywy albo sposoby, w jakie działa. Jedno jest pewne – potrafi w złowieszczy sposób przejąć fizyczną kontrolę nad dowolnym przedstawicielem swojej rasy, łącząc się z nim za pomocą nieznanych metod. Prócz koordynowania ataków i wydawania rozkazów, to jest jego najważniejszy sposób, w jaki wpływa na pole walki. „Opętany” przez niego osobnik przez moment wije się w spazmach, aż do momentu, w którym przejęta zostanie całkowita władza nad ciałem nieszczęsnego Zbieracza. Taki żołnierz zyskuje znacznie na sile i zaczyna być poważnym zagrożeniem dla adwersarzy. Wbrew oczekiwaniom, śmierć pionka nie oznacza żadnych widocznych konsekwencji dla władcy. Łącze wydaje się być zerwane, a bez większego opóźnienia kolejny ze Zbieraczy zostaje naczyniem na wolę i myśl przywódcy.

Fizycznie Zwiastun, bo tak przyjęło się określać generała Zbieraczy, znajduje się w środku ich statku, otoczony na wpół organicznymi konstrukcjami przypominającymi w budowie panele informacyjne w ludzkich Centrach Informacji Bojowej. Prawdopodobnie, zgodnie z teorią, według której Zbieracze dysponują rodzajem inteligencji roju, może on przekazywać stamtąd sugestie albo nawet rozkazy. Biorąc pod uwagę możliwość opisanej wyżej całkowitej kontroli, taka sytuacja, choć przerażająca, wydaje się być bardzo prawdopodobna.

Komentarze

Gość_R.* · sobota, 6 marca 2010, 10:56
0
Zwiastun to nie generał zbieraczy. No ale jeżeli nie chcieliście psuć zabawy, nie wprowadzajcie w błąd.
Gość_ME2PRO* · sobota, 24 kwietnia 2010, 22:11
0
-Spoiler-No dokładnie. Zwiastun to jeden ze Żniwiarzy. Zwiastun kontroluje generała, z pomocą którego kontroluje Zbieraczy. Przyjrzeć się końcówce gry, gdy na ekranie kontrolnym widnieje Żniwiarz, a "Zwiastun" mówi: "Oddaję Kontrolę" i pojawia się flota Żniwiarzy
Gość_Exile* · niedziela, 6 czerwca 2010, 19:40
0
Do tego Shepard mówi w rozmowie z bodajże Jokerem (może też Illusive Manem nie pamiętam), że "Zwiastun nadchodzi" a jest to już po rozwaleniu stacji Zbieraczy lub tuż przed.
Gość_* · piątek, 18 czerwca 2010, 08:52
0
On na końcu mówi "Znajdziemy inny sposób. Oddaję kontrolę" A po chwili jego oczy przestają świecić, ale on jeszcze żyje!
Dokładnie co Shepard mówi do Człowiekowi Iluzji "Zwiastun nadchodzi. I nie będzie sam"

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...