Karabiny snajperskie

2 minuty czytania

Karabin snajperski X-92d Modliszka

snajperka

Potężny karabin snajperski, zdolny wyeliminować większość celów jednym strzałem. Niewiarygodnie celny na długich dystansach, ale wolnostrzelny. Bardzo skuteczny przeciw pancerzom, słaby przeciw tarczom i barierom biotycznym.

Modliszka, wyprodukowana przez Devlon Industries, to broń używana głównie przez policję i grupy milicji planetarnej. Powszechność barier kinetycznych sprawia, że broń ta jest niezbyt popularna wśród wojska, ale często występuje w Układach Terminusa, gdzie taka forma obrony jest mniej rozpowszechniona.

Dostępność: podstawowa instalacja.

Karabin snajperski X-97d Żmija

snajperka

Szybkostrzelny wojskowy karabin snajperski. Niesamowicie celny i zabójczy na długi dystans, popularny wśród szpiegów i zabójców. Bardzo skuteczny przeciwko pancerzom, umiarkowanie skuteczny przeciw tarczom i barierom biotycznym. Stanowi ulepszenie karabinu snajperskiego Modliszka.

Firma Rosenkov Materials zaprojektowała tę śmiercionośną broń w odpowiedzi na rosnącą popularność barier kinetycznych. Choć te ostatnie nadal stanowią pewną ochronę, ogromna moc i szybkostrzelność tej broni pozwalają na szybkie wyeliminowanie każdego, nawet doskonale chronionego celu.

Dostępność: podstawowa instalacja.

Lokacja: Illium (Wieże Dantius).

Miotacz antymaterii X-98d Wdowa

snajperka

Precyzyjny i śmiercionośny miotacz antymaterii. Skuteczny przeciw pancerzom, tarczom i barierom biotycznym. Stanowi ulepszenie karabinu snajperskiego Żmija.

Ważący 39 kilogramów miotacz antymaterii Wdowa jest używany głównie przez ekipy snajperskie podczas misji przeciwko krogańskim pojazdom opancerzonym. Choć bariery kinetyczne zapewniają skuteczną ochronę pojazdów, konwencjonalne generatory polowe są zdecydowanie zbyt słabe, żeby zapewnić prawdziwą ochronę przed Wdową.

Projekt Wdowy nie zakładał nigdy, że będzie noszona i używana przez człowieka. Zmodyfikowany model może być noszony, ale dla zwykłego człowieka jeden strzał skończyłby się strzaskaną ręką.

Dostępność: podstawowa instalacja.

Lokacja: Uszkodzony Statek Zbieraczy (wyłącznie dla Żołnierza i Szpiega).

Karabin snajperski M-29 Siekacz

snajperka

Siekacz to karabin z nowej fali wojskowych i policyjnych karabinów snajperskich stworzonych do przeciążania aktywnych obron takich jak tarcze. Wystrzeliwujący trzy naboje za każdym pociągnięciem spustu, Siekacz wyrzuca je z taką szybkością, że wszystkie trzy docierają do celu w tej samej sekundzie, w której lufa porusza się choćby o milimetr, zwiększając jej powstrzymującą moc bez poświęcania celności. Jako dodatkowa korzyść, odgłos wystrzału porównywalny jest z pojedynczym strzałem z karabinu, nie czyniąc przy tym snajpera łatwiejszym do wykrycia.

Dostępność: DLC (Edycja Cyfrowa).

Komentarze

0
·
Mam pytanko, skąd wziąć tą najlepszą snajperkę, co to znaczy DLC?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bumble dnia niedziela, 21 lutego 2010, 15:04 napisał

Mam pytanko, skąd wziąć tą najlepszą snajperkę, co to znaczy DLC?


Jest ona dostępna przy zakupie ME2 w Edycji Cyfrowej. DLC = Downloadable Content, czyli dodatki do pobrania.
0
·
Najlepsza snajperka to Żmija. Głównie ze względu na b.dużą pojemność magazynku. Mniejsze obrażenia, ale aż 65 strzałów.
0
·
Z drugiej strony zabicie kogokolwiek jednym strzałem ze Żmii jest niemożliwe na wyższych poziomach trudności...
0
·
Wyczytałem gdzieś iż będzie można wykupić Karabin snajperski M-29 Siekacz za 160 pkt Bioware dla PC oraz za 160 pkt MSP dla X360 w kolejnym DLC,który wyszedł. Oprócz tej snajperki będzie też w DLC zbroja.
0
·
Najlepsza snajperka to zdecydowanie Wdowa.1 strzał w głowę i zwiastun na trudnym pada, a Żmiją z 5 pocisków i nadal się trzyma
0
·
Tyle, że Wdowy może używać tylko Żołnierz po odwiedzeniu statku Zbieraczy (gdy wybieramy dodatkowe uzbrojenie).
0
·

Cytat

Tyle, że Wdowy może używać tylko Żołnierz po odwiedzeniu statku Zbieraczy (gdy wybieramy dodatkowe uzbrojenie).

Niekoniecznie Kresselack ja akurat grałem szpiegiem, więc mogłem swobodnie używać Wdowy .Wdowa dla mnie rządzi i jest idealnym wyborem.Natomiast zabawa Żmiją to nie jest już to samo uczucie.
0
·
Karabin snajperski X-97d Żmija
jest w budynku podczas misji przyłączania Thane'a do ekipy, na piętrze gdzie z windy wyskakują wrogowie trzeba iść korytarzem na lewo do końca - tam jest broń ,amunicja i kasa.
Piszę gdzie to jest bo za pierwszym razem jej nie znalazłem.
Poza tym grając szpiegiem z tą bronią jest fajniejsza zabawa , bo mając 12 strzałów bez przeładowywania jest o wiele łatwiej a widok z lunety rozbijania zamrożonej postaci bezcenne )

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...