dziki_lad

The Cerberus Network zamrożony, kolejne DLC w drodze

1 minuta czytania

the cerberus netowrk, mass effect 2

Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują, choć jak to z takimi nowinami u Kanadyjczyków bywa, informacja to nie została w pełni sprecyzowana. Otóż chłopcy z BioWare, za pośrednictwem platformy „The Cerberus Network”, zakomunikowali graczom, że usługa za jakiś czas zwyczajnie przestanie być aktualizowana. Taki stan rzeczy potrwa do czasu premiery „Mass Effect 3”.

Jedni się smucą, inni mają to gdzieś, ale niezależnie od humorów warto zaznaczyć, że w tym oświadczeniu zawarto intrygującą obietnicę. W najbliższych tygodniach mają się pojawić trzy ostatnie notki, w tym jedna informująca o „publikacji dodatkowej treści”. Jest jednak pewien haczyk...

Kwestią otwartą pozostaje, czy rozchodzi się tutaj o „ekskluzywne” dodatki dla posiadaczy PS3 (o których informowałem już wcześniej), czy też będzie to zupełnie nowa przygoda dziarskiego komandora i jego ekipy wykolejeńców. BioWare oczywiście nie raczył o tym wspomnieć i zapewne nie zamierza tego robić przez jakiś czas. W końcu społeczność już szaleje i spekuluje, a to tylko zmyślnie nakręca biznes.

Jeżeli chodzi o mnie, to szczerze zaczyna mnie wkurzać cały ten szum przed ogłoszeniem choćby najmniejszej pierdoły. Takie akcje zawsze rozniecają ogromne oczekiwania, a ostatecznie człowiek jest tylko okropnie rozczarowany. Nie lepiej od razu wyłożyć kawę na ławę, a podchody zostawić na ujawnianie czegoś naprawdę wielkiego?

Komentarze

0
·
Nie no znowu spędzę kilka tygodni nad rozmyślaniem co takiego ukrywają...żegnajcie dobrze przespane noce Tak czy siak mam nadzieję,że jednak to jakaś nowa przygoda pełna akcji,ciekawych dialogów no i niespodzianek.
0
·
A mnie to już nie bawi. Choćby nawet będzie to DLC łączący ME2 z ME3, to od Electronic Arts Polacy i nie tylko, usłyszą ulubiony tekst. Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych ten DLC nie będzie dostępny dla graczy z Polski..... (czyt. Mamy was w gdzieś)
0
·
Jest taka możliwość, aczkolwiek wątpię, żeby drugi raz zrobili taki numer - moderzy i tak już ich ośmieszyli kompletnie przy LotSB. Tym bardziej, jeśli faktycznie się okaże, że BioWare zamierza zrobić pomost do trójki, bo to będzie dla EA tylko świetna i darmowa reklama. A jeśli nawet... to zawsze przecież pozostają pasjonaci, którzy odwalają kawał znakomitej roboty
0
·
Tokar- a Ty jak zwykle zapominasz o biednych graczach konsolowych, których naprawdę wszyscy mają gdzieś...
0
·
Ajajajajajaj... nie pomyślałem, mea culpa. Wynik ciągłej wierności jednej z platform do grania, która to zazwyczaj nie jest uprzywilejowana Faktycznie jednak rodzimi dystrybutorzy traktują rynek konsolowy po macoszemu (vide jedna wersja językowa "Mass Effect 2", brak tłumaczenia do "Fallout: New Vegas"), co jest ewenementem w skali światowej

No cóż, to pozostaje tylko trzymać kciuki, aby EA tym razem nie dało ciała.
0
·
napisałeś "dziarskiego komandora i jego ekipy wykolejeńców"
Przecież Shepard sam jest wielkim WYKOLEJEŃCEM
0
·
Przecież już zapowiedzieli nowy zestaw strojów jako DLC (;. Mozna tyklo liczyć na następne DLC
0
·
Co do tych strojów:
1. Kto wymyslił, żeby takie pierdoły nazywać DLC?
2. Taka ciekawostka ze strony Bioware Social Network - "Niestety, nie wydamy w tym regionie modułu "Pakiet innych strojów 2 (Tali, Grunt, Miranda)". Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności."

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...