Przytulisz Sarena?

2 minuty czytania

Facetowi by to zapewne nie zaszkodziło. Może dzięki temu nie byłoby tej całej draki z Suwerenem i Gethami?

Turianie, te szorstkie i antypatyczne skurczybyki, które zabiły wielu dobrych ludzi podczas „Wojny Pierwszego Kontaktu”. Saren Arterius, czyli gość uważający nas za podrzędny gatunek. Z dziką rozkoszą zatańczyłem na jego grobie, trzymając w jednej ręce kufel złocistego trunku, a drugą strzelając na wiwat. Garrus Vakarian – niby gra przyjacielskiego i zapewnia, że oddałby życie za naszą sprawę, ale zauważyliście, że nie chce kompletnie z nami gadać? Ciągle wykręca się potrzebą kalibracji sprzętu, jakby się nas brzydził. To dwulicowa gnida i moja przemożna chęć związania tego gagatka oraz zostawienia go na łasce Miażdzypaszczy, rosła z miesiąca na miesiąc.

Niestety ktoś niecnie spaczył mój umysł i teraz uważam Turian za słodziutkie bestie. Pokazał mi ich wewnętrzne piękno. Jak tego dokonał? Spójrzcie tylko!

garrus vakarian, mass effect 2saren arterius, mass effect

Och… Teraz mam ochotę przytulić tych drani. Wyjdź z mojej głowy czarujący obrazie!

Wspominałem dzisiaj o pasjonatach i oto mamy kolejny dowód na to, że w wielu z nich drzemie prawdziwie artystyczna dusza. Jedna z użytkowniczek serwisu deviantART, Eitanya, postanowiła połączyć różne swoje talenty i bujną wyobraźnie, tworząc piękne maskotki z gier komputerowych. Trochę materiału, kilka pasków polaru, parę zbędnych kabelków, kilkanaście minut wytężonej pracy na maszynie do szycia oraz odpowiednie ufarbowanie i voilà! Pluszowe dzieło sztuki.

Warto zaznaczyć, że autorka nie skupiła się tylko i wyłącznie na gwiezdnej sadze.

zevran, dragon agelich king, world of warcraft

Buszując po jej profilu można znaleźć maskotki postaci z takich gier jak „Dragon Age: Początek”, „Final Fantasy”, „Neverwinter Nights 2” czy „World of Warcraft”.

Podsumowując – czapki z głów.

Komentarze

0
·
fajne są te maskotki zrobione
0
·
Aww, how sweet. Świetne te pluszaki
0
·
po chibi cthulhu nic mnie nie zaskoczy Ale te maskotki są naprawdę świetne Kurde ciekawe czy udało by się poprosić ową panią o zrobienie takich gadżetów
0
·
http://technabob.com/...ndroid-mascot/

Możecie też zrobić sobie swojego androida ; p
0
·
My mamy całą armię pluszowych kostek, tylko nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę. Ej, a pamiętacie kami na Polconie? Tyż był całkiem maskotkowa! :>
0
·
Te maskotki są super . Jestem ciekaw jakby wyglądała Miranda Lawson jako maskotka ale Garrus i Saren wyszli świetnie. Sprawiłbym sobie nawet taką maskotkę gdyby można było,chociażby dla samego patrzenia na nią codziennie Co do artykułu nie jestem pewien czy uścisk z Sarenem pomógł by w sprawie zniszczenia wszelkiego życia w galaktyce Jeszcze raz wielkie brawa dla twórcy tych maskotek.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...