Dwa nowe dodatki do „Mass Effect 2” już dziś

1 minuta czytania

cerberus assault armor, mass effect 2

BioWare nie zasypuje gruszek w popiele i wedle obietnic już dziś wieczorem, będziemy mogli się raczyć darmowymi DLC do „Mass Effect 2”. Nie jest to może żaden opad szczęki na miarę nowego towarzysza lub też pojazdu pancernego M57 Hammerhead, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Zresztą nasi kochani Kanadyjczycy muszą sobie zostawić coś na późniejszą porę, nie?

Dodatki są dwa. Pierwszy z nich to zbroja Cerberus Assault Armor, która została zaprojektowana z myślą o oddziałach szturmowych. Więcej informacji, historię oraz obrazki znajdziecie pod tym adresem.

Kolejnym, a zarazem ostatnim DLC jest strzelba M-22a Eviscerator. Shotgun przeznaczony jest do walki na większe odległości i posiada specjalną, przeciwpancerną amunicje. Ta śmiercionośna broń narusza kilkanaście bardzo ważnych intergalaktycznych traktatów, więc z naturalnych powodów, nie została rozpowszechniona wśród sił wojskowych.

Nic wielkiego, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Tym bardziej, że owe rozszerzenia są jak znalazł dla kogoś, kto akurat na dzień dzisiejszy ratuje galaktykę szturmowcem. Zatem pamiętajcie, dziś – punkt 20:00, The Cerberus Network. I trzymajmy kciuki, żeby polski oddział Electronic Arts nie dał ciała.

Komentarze

0
·
Grałem szturmowcem, ale grę już przeszedłem, więc nie ma co A ze strzelb praktycznie nie korzystałem.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...