Mass Effect 2 na PC i Xboxa 360 w tym samym dniu

1 minuta czytania

Pierwszy Mass Effect zyskał swą popularność dzięki świetnej fabule i niewielkiej ilości błędów utrudniających (lub ułatwiających) rozgrywkę. Kontynuacja gry zapowiada się jeszcze lepiej, bo z zamieszczanych w sieci gameplayów wynika, że autorzy nie popełnią ponownie tych samych błędów, a te dobre elementy rozgrywki zostaną jeszcze bardziej usprawnione. Jednak wszyscy pecetowcy pamiętają premierowy koszmar pierwszej części. Jak wiadomo edycja na komputery stacjonarne trafiła do sprzedaży siedem miesięcy po debiucie na konsolę Xbox 360. Tym razem historia się nie powtórzy.

thane, grunt, mass effect 2, screen

Jesse Houston, jeden z głównych producentów sequela tego tytułu ujawnił w wywiadzie przeprowadzonym dla serwisu VG247.com, że obydwie wersje Mass Effect 2 trafią na półki sklepów tego samego dnia. Sama premiera wyznaczona została na pierwszy kwartał 2010 roku.

Co skłoniło BioWare do takiej decyzji? Zdaniem Houstona chęć wprowadzenia dwóch niemal nieróżniących się między sobą wersji. Różnice mają być jedynie zauważalne w systemie sterowania.

Komentarze

0
·
O. To świetna wiadomość Dzięki temu już nie muszę się w ogóle wahać, jaką konsolę kupię (PS3, jeśli kupię...).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...