10 różnych wysp z Wiedźmina 3

Wieści o nadchodzącym "Wiedźminie" powoli sączą się do Internetu. A im bliżej premiery i im więcej wiemy o grze, tym mniej, wydawałoby się, będzie mogło nas zaskoczyć. Większość zebraliśmy już w naszej Zapowiedzi. A co jeszcze przed nami?

wiedźmin

Tym razem kilka kolejnych szczegółów ujawnił Jakub Szamałek, scenarzysta.

Możesz nie tylko używać łódki, żeby żeglować, ale także nurkować pod wodą, docierając do nowych terenów, które są niedostępne drogą lądową. Zaprojektowaliśmy pięć wielkich wysp i mniej więcej tyle samo mniejszych, których jeszcze nie pokazaliśmy publicznie. Zobaczycie wiele interesujących miejsc które będzie można eksplorować: antyczne ruiny, porzucone budynki, jaskinie i wiele innych. – mówi dla rosyjskiego serwisu Stratege. – Niektóre z nich będą związane z historią Geralta, podczas gdy inne po prostu posiadają wiele sekretów. Nasz zespół spędza mnóstwo czasu nad tym, żeby odtworzyć świat Geralta i sprawić, że będzie jak najbardziej realistyczny.

Cieszy zatem fakt, że tak duży nacisk położono na eksplorację. Przyznam, że sama jestem ogromnie ciekawa, czy uda się odtworzyć ten sielski, słowiański klimat z jednego z aktów pierwszego "Wiedźmina".

Źródło: www.stratege.ru

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...