Alternatywny wygląd Triss

1 minuta czytania

alternatywny wygląd triss, wiedzmin 3

Podobnie do darmowego DLC podmieniającego wygląd Yennefer z Vengerbergu, tak też 27 maja 2015r. zadebiutował bezpłatny dodatek poświęcony drugiej najważniejszej czarodziejce w grze, czyli Triss Merigold. Jak pewnie pamiętacie, twórcy gry przygotowali dla niej strój dość mocno różniący się od tego, co widzieliśmy w „Zabójcach królów”, starając się uchwycić nie tylko bogactwo Novigradu, ale także wygodę z racji potrzeby ciągłego ukrywania tożsamości.

Opisywane DLC, którego efekt finalny pokazałem powyżej, zrywa z tym schematem, dzięki czemu dostajemy w swoje ręce bogato zdobioną suknię ze znacznym dekoltem oraz sporą ilością ozdób. Ktoś mógłby powiedzieć, że znana z książek Triss miała nigdy nie odsłaniać aż tak wiele, jednak twórcy "Wiedźmina 3" proponują nam efektowne połączenie zieleni i bieli, dzięki czemu podjęcie decyzji o oddaniu serca Geralta którejś z czarodziejek może się okazać jeszcze trudniejsze. Warto także zwrócić uwagę na nową, świetną fryzurę. Same włosy zyskały niewidziany wcześniej ciemniejszy odcień, podkreślany dodatkowo sporą broszą.

Co ważniejsze, nowy kostium nie koliduje z kapturem, który przydaje się podczas kilku misji w Novigradzie, chociaż trzeba przyznać, że wygląda niczym tandetny kawałek tkaniny zestawiony z najnowszym dziełem od Versace. Alternatywny wygląd pojawia się we wszystkich przerywnikach filmowych generowanych na silniku gry.

Komentarze

0
·
"Wyleczono nas, połatano, przywrócono dawny wygląd, oddano włosy i wzrok. Prawie nie widać śladów. Ale ja już nigdy nie założę wydekoltowanej sukni, Geralt. Nigdy."

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...