Bohaterowie z ballad

2 minuty czytania

Kolejne z darmowych DLC to Bohaterowie z ballad, czyli odświeżony wizerunek dziesięciu kart do gwinta, prezentujących najbardziej znane postacie z uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego: Geralta z Rivii, Vesemira, Cirilli, Triss Merigold, Yennefer z Vengerbergu, Emiela Regisa Rohelleca Terzieffa, Jaskra, Tajemniczego elfa oraz smoka Villentretenmertha. Poniżej możecie zobaczyć porównanie dotychczasowego wyglądu z tym, który pojawi się po aktywacji dodatku.

Nazwa Standardowy wygląd Bohaterowie z ballad
Cirilla Fiona Elen Riannon ciri, gwint ciri, gwint
Geralt z Rivii geralt, gwint gwint
Yennefer z Vengerbergu yen, gwent yen, gwint
Triss Merigold triss, gwint triss, gwint
Villentretenmerth vil, gwint jaskier, gwint
Vesemir vesemir, gwint vesemir, gwint
Zoltan Chivay zoltan, gwint zoltan, gwint
Emiel Regis Rohellec Terzieff regis, gwint regis, gwint
Jaskier gwint jaskier, gwint
Tajemniczy elf gwint gwint

Warto pamiętać, że opisywane DLC, które zadebiutowało 9 czerwca 2015 r., wpływa jedynie na wizerunek, w żaden sposób nie ingerując w moc żadnej z kart ani nie zmieniając ich dotychczasowego charakteru. Podobnie jak w przypadku stroju dla Yennefer, nowy wygląd pojawia się automatycznie dla kart, które dopiero zdobędziemy, jak i tych już posiadanych w talii.

Komentarze

0
·
Wygląd podstawowy jest znacznie lepszy. Szczególnie dotyczy to wyglądu Yen, ale reszcie postaci też ta zmiana nie wychodzi na dobre. Zupełnie zbędny dodatek.
0
·
Właśnie szylukam w google dlaczego mam takie badziewie wyglądające karty i znalazłem. Jakiś geniusz wymyślił dlc na pogorszenie wygladu

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...